Situacija...

Неизвестн
2010-08-08 / 02:36
Tikriausiai didžioji dalis tingės skaityt mano rašliavą, bet tiesiog noriu viską argumentuotai paaiškinti... :)
Taigi visų pirma, visos tos nekaltybės man tėra išpūstas burbulas. Taip, man tai būtų pirmas kartas, bet visiškai ne tame esmė... Nesakau, kad nebuvo progų, tiesiog visad vidinis balsas pakužda rinktis "gerojo berniuko variantą", o dabar visas dėmesys sukoncentruotas į karjerą - vasarą darbas, rudenį studijos, laiko pasimatymams nelabai ir lieka. Aišku, gal būt visa tai ir į gerą, bet visam šitam reikale yra vienas minusas - patirtis. Žinau, kad ankščiau ar vėliau sutiksiu "tą vienintelę", bet tikrai nesinorėtų pasirodyt visiškai "žaliam" kai santykiai pasieks lovos lygmenį... :D Norėčiau surasti merginą-mokytoją, kuriai užtektų kantrybės su nepatyrusiu vaikinu. Taip pat domintų ne vien vienkartinis susitikimas, kadangi netikiu, jog per vieną kartą galima patapti geru :D Nežinau, ar įmanoma tai surasti šiame portale, bet pabandyti manau verta... :)
Неизвестн
2010-08-27 / 16:11

kaip sakoma kiekvienas savo likimo kalvis :D tikrai nesiskundziu cia merginu bendravimu, gal darai kazka ne taip as nzn :)

Неизвестн
2010-09-12 / 23:51

[quote='modenas']keistas poziuris.. jus mazdaug paskaitot laiska ir nusprendziat, kad sitas veikejas bus toks pats kaip ir visi kiti ir nebetrasot? Tai iseitis reiskia butu tokia, kad merginoms is vis nerasyt, nes jos ir taip per daug laisku gauna?[/quote]
pritariu tau))) nerasykit vaikinai panelems ir pamatysit pacios jos pas jus ateis.)

Неизвестн
2010-10-12 / 14:05

Tik ne sitam puslapyje :)

Неизвестн
2010-11-05 / 12:05

na kodel juk visko pasitaiko, niekada negali zinoti :)

Неизвестн
2010-11-22 / 19:28

dekoju modenas uz paprastai, taciau labai tinkamai nusviesta padeti, pasinaudosiu tavo patarimu ;)