merginos kurios isties rodosi per kamera:)

manau butu maziau apgaviciu, jai vaikinai pasidalintu apie merginas kurios tikrai rodosi per skype, ar kameryte :)

Dar neatsibodo temas kurt?

Неизвестн
2016-10-16 / 11:45

Ne visi apkūnūs žmonės tokie :D

[quote='konkretus_1']Kaip tik stora-taip durna..[/quote]
nors ir stora bet uz tave 100 kart protingesne

tam ir yra xsu web modeliai , kurie bneapipisineja. ipraskit naudotis tuoir nereiks zliumbt poto

Iš patirties, fufelis dažniausiai ten, kur nėra jokių foto. Kai sakai, pasirodyk per skaipą, nepasirodo, aiškina, kad jas jau yra taip apgavę. Kaip apgavę, jei net nepasirodai skaipe. Nereikia nuogai, apsirengusi normaliai.

Неизвестн
2017-04-24 / 18:59

xevax liepa21 :)

zetro, 48 Каунас
2017-04-27 / 13:51

Dėl įdomumo dviejų yra tekę prašyti trumpam pasirodyti, tai viena, kuri buvo nurodžiusi kad jai ar ne 27, iš išvaizdos mažiausiai 45. Kita buvo realesnė, bet nepatraukli. Nikų nepamenu.
Vėliau buvau sutikęs vieną, kuri be pinigų prašymo rodėsi, tai nepalyginamai smagiau, kai žinai, kad jai pačiai tai patinka (mes buvome ir realiai pažįstami).

Изменено 2017-04-27 / 15:50

Неизвестн
2017-06-04 / 19:54

Gal kas liepos21 skype turi?

xevax

Неизвестн
2019-04-06 / 09:38

Gi tos kurios užsiima web sex turi iš admin patvirtinimo sulukti.. tada gali būti nors ir fiesta už milijoną...
Pas mane lyg anketoje irgi yra ir aš užsiimu bet jai mano sąlygos netinka tai ką aš pakeisiu pilnas internetas nemokamos vieto
legalios vietom ne.. :D

Ответов не найдено.