Kas daugeliui geriau - greitukas ar lėtesnis būdas ?

Greituką, manau, visi žino, o bendravimą, kuris tampa vis mielesnis, kai abu nori vienas kito, nors nebūna net apsikabinę irgi visi žino, kas geriau ar abu būdai reikalingi ? Aš pasirinkčiau abu būdus, bet su ta pačia [f85].

Kiek suprantu alkiui numalšinti "greitukas" naudojamas dažniau, o lėtesnis būdas naudojamas rečiau, skiriant tam laiko ir jaučiat didesnę abipusę simpatiją arba ilgalaikiuose santykiuose abipusę simpatiją atnaujinti.
Visiems kas rašė, dėkui. Atrodo, kad ši tema išbaigta.

Изменено 2016-05-26 / 10:51

nieko panasaus,del kyst -myst neverta net kelnaiciu nusimauti,tik ilgas malonumas ,su visokiais piruetais,kad nors dienele butum soti

[quote='raganeleee']nieko panasaus,del kyst -myst neverta net kelnaiciu nusimauti,tik ilgas malonumas ,su visokiais piruetais,kad nors dienele butum soti[/quote]
Juk vienas toks būdas nusibostų [f79].

[quote='Siltasmenulis']nieko panasaus,del kyst -myst neverta net kelnaiciu nusimauti,tik ilgas malonumas ,su visokiais piruetais,kad nors dienele butum soti
Juk vienas toks būdas nusibostų [f79].[/quote]
as nerasiau kad vienas budas,rasiau ilgas malonumas su daug ,daug ivairiausiu zaidimu,pagal laiko skale bent kelios valandos,nors kas ten skaiciuos[f43][f43]

[quote='Viktorija4u']Paskaitau. Bet per daug diskutuoti nelinkęs, geriau bendravimas ir susitikimas realiai, nors kavos kartu išgerti :). Kiek matau, Viktorija, tau diskusijos yra "arkliukas", nieko prieš, visi turi savo tiesas ir gyvena pagal jas.
Siltasmenuli, niekas nesake, kad aš bendrauju tik virtualiai. Kavos irgi nemažai prigerta su įdomiais pašnekovais.
Zepelinas, dėkui. Matau, kad esi per daug pastabus, pavojingi tokie žmonės man atrodo. :-D

Dabar, jei atsakant į temą (nes vis dėlto diskutuojame apie seksą, o ne diskutuojančių asmenų fizines ar protines savybes), abu variantai tam tikrose situacijose yra vienodai geri, kaip ir minėjo gerbiamas Elementarus. Juos sunku palyginti. Tik tiek, kad greitukas tinkamas numalšinti alkiui, o lėtas seksas jau skirtas malonumui, pojūčiams, eksperimentams, žaidimams. Tai tikrai labai skirtingi dalykai. Nors nesakau, kad ir greitukai neturi vietos mano gyvenime ir moteriškoje širdyje.[/quote]

Viktorija,mano ginklai nepavojingi[f85]

Viktorija,mano ginklai nepavojingi[f85][/quote]
tik galingi[f85][f85]

[quote='raganeleee']nieko panasaus,del kyst -myst neverta net kelnaiciu nusimauti,tik ilgas malonumas ,su visokiais piruetais,kad nors dienele butum soti
Juk vienas toks būdas nusibostų [f79].
as nerasiau kad vienas budas,rasiau ilgas malonumas su daug ,daug ivairiausiu zaidimu,pagal laiko skale bent kelios valandos,nors kas ten skaiciuos[f43][f43][/quote]
Tai puiku, kad mėgsti sekso ir žaidimų maratonus [f85].

Orhideja, 55 Алитус
2016-05-30 / 13:48

[quote='Elementarus']Po velnių.... ir tau 43 metai išties? Nežinau... gal tu į pasą pasižiūrėk.... Nes atsakyti aš tau galiu tik savo mėgstamu posakiu:
"Jums kas labiau gyvenime patinka? - Kopėčios ar cepelinai?"[/quote]

nerealiai patiko palyginimas " kopecios ar cepelinai " is tiesu greituko net nevadinciau niekaip tai tuscia neidomu....
O vat megavimasis, ilgai , ivairiai tikrai veza,,, tik taip ir turi buti

Orhideja, 55 Алитус
2016-05-30 / 13:51

[quote='raganeleee']nieko panasaus,del kyst -myst neverta net kelnaiciu nusimauti,tik ilgas malonumas ,su visokiais piruetais,kad nors dienele butum soti[/quote]

Pritariu 200 % protinga moteris :)

Orhideja, 55 Алитус
2016-05-30 / 13:55

[quote='Siltasmenulis']nieko panasaus,del kyst -myst neverta net kelnaiciu nusimauti,tik ilgas malonumas ,su visokiais piruetais,kad nors dienele butum soti
Juk vienas toks būdas nusibostų [f79].
as nerasiau kad vienas budas,rasiau ilgas malonumas su daug ,daug ivairiausiu zaidimu,pagal laiko skale bent kelios valandos,nors kas ten skaiciuos[f43][f43]
Tai puiku, kad mėgsti sekso ir žaidimų maratonus [f85].[/quote]

Tai tikrai neteisingai interpretuojama :) ne maratonai juk cia nera prievartos o kalba apie megavimasi ir nora suteikti vienas kitam malonuma, " kaifavimas" nuo to kad salia zmogus " orgazmus gaudo " na cia parasiau trumpai ir tiksliai. deja tikrai ne visi ta supranta,,,, nes pvz kad taip butu vyras turi save valdyti ir " gerai stoveti " turi ... tik tada imanoma ilgai ilgai . Zinoma ne viena poza kaip ne kas isivaizduoja :D