Mada? Kunilingas (be sex)

Sveiki!
Vis atsiranda pasiulymu moteriai suteikti kunilinga, daznai pridedant, kad daugiau nieko ir nereikia.

Ar cia kokia nauja mada, tendencija? Ar vyrukai tik dabar atrado kunilinga ir jiems taaaaip patiko? Ir, kas turbut idomiausia ar keisciausia, kodel sakytu, kad tik to jiems ir uzteks (kaip/kodel galetu nenoreti ir tolesnio/kito sex)?

palaižytų kelias minutes ir užsinorėtų daugiau [f43] čia tik savęs apgaudinėjimas, kad pasitenkintų vien kunilingu [f1]

Dviveidis, 49 Klaipeda
2016-01-02 / 11:12

Vyrukai gudrauja. Čia vienas iš būdų gauti sekso. Neįsivaizduoju moters, kuri po kuni neužsimanytų sekso ir, vyro, kuris atsisakytų jai duoti :D

Asmeniskai man labai patinka tai daryti. Nei nauja mada, nei ka, o tiesiog pomegis. kartais laizyti norisi daug labiau, nei sekso, tai todel taip ir gaunasi kad laizymas be sekso :)
Be to, laizant didene tikimybe mergina privesti iki tikro, nesuvaidinto orgazmo

Изменено 2016-01-02 / 20:03

Pritariu...yra moterų kurios patiria orgazmą tik kunilingo metu. o man taip pat patinka ilgai ir švelniai laižyti ten... galiu tam sugaišti valandą, dvi...o jei dar keičiant pozas: kai sekso partnerė sėdi ant veido...69...ir t.t. gali neužtekti nakties...

memb57777, 38 Dublin
2016-01-04 / 20:09

necarskaja dela pizde kaviriaca !

[quote='Princiukas']Pritariu...yra moterų kurios patiria orgazmą tik kunilingo metu. o man taip pat patinka ilgai ir švelniai laižyti ten... galiu tam sugaišti valandą, dvi...o jei dar keičiant pozas: kai sekso partnerė sėdi ant veido...69...ir t.t. gali neužtekti nakties...[/quote]
[s148][s148] [d8]

man tas pats klausimas iškilęs buvo. esu gavusi žinutes, maždaug "norėčiau neįpareigojančių susitikimų, kurių metų norėčiau tau tik laižyti, nieko daugiau". WTF???

Tai reikejo atsakyti i ta zinute, mazdaug "siulau tik ipareigojancius santykius - jei laizysi, tai laizysi minimum metus laiko" :)

[quote='ausreja']man tas pats klausimas iškilęs buvo. esu gavusi žinutes, maždaug "norėčiau neįpareigojančių susitikimų, kurių metų norėčiau tau tik laižyti, nieko daugiau". WTF???[/quote]

O tu kai tau dar taip pasiulys sutik , duok palaizyt , bet po to susilaikyk (jus moterys ta sugebat) ir pasakyk aciu ir ate. Ir ziurek idemiai i ta bachura. Reakcija bus PRICELESS [f43][d11]

o tai kaip aš jį priversiu metus laižyt? geriau jasu stafkę statyt - laižymas 100 eur :DDDD

Ответов не найдено.