apkuni moteris iesko draugo:)

Неизвестн
2014-10-10 / 20:03
na taip,esu apkuni...nejaugi visos turim kudintis,mesti svori?nejau tiek mazai vyru patinka tokios moterys?juk mes taip pat norim buti mylimos,gerbiamos,trokstamos...
Неизвестн
2014-10-23 / 12:47

na kad nebeturiu ka pasakyti...cia kaikurie taip mane(apkunia)taip sumenkino...ka cia ir bepridursi
toks jausmas,kad tik liekni zmones verti demesio,pagarbos ir pilnavercio gyvenimo...o apkunus neverti to...liudna...

Неизвестн
2014-10-23 / 13:15

[quote='Zuzie']na kad nebeturiu ka pasakyti...cia kaikurie taip mane(apkunia)taip sumenkino...ka cia ir bepridursi
toks jausmas,kad tik liekni zmones verti demesio,pagarbos ir pilnavercio gyvenimo...o apkunus neverti to...liudna...[/quote]
nekreipk tu i juos demesio. Jiems elementariai demesio truksta ;)
Esi kokia esi ir tikiu kad esi sauni moteris. Tad isnaudok privalumus tam ko nori pasiekti ;)

[quote='erotomanas']Aš vadovaujuosi geismu. Arba jis atsiranda tai moteriai arba ne. Ir geismas visiškai nepriklauso nuo kūno kompleksijos, o nuo mūsų abiejų skleidžiamų feromonų, kuriuos iššifruoja smegenys, siųsdamos signalą genitalijoms. Turėjau ir apkūnių, ir storų, ir kūdų ir manekenių... Jau patikėkite senu bledūnu - tik pirminis dirgiklis yra kūnas ir jis yra tik paviršutinis. Taškas.[/quote]

Va čia, mielas drauge, aukso žodžiai! Reiškiu pagarbą.
Tu su savo feromonais mane net telefonu žudai...

Неизвестн
2014-10-23 / 22:00

[quote='SkyEnter']Laimontai, gal tu sukurk postą naują, pvz. "storuliams laža", kur normaliai pasipzdvosit.[/quote]
Man atrodo, niekas nesiginčija, kad ir stambios moterys gali būti seksualios, ir kad yra vyrų, kurioms būtent tokios patinka. Bet tik nereikia perlenkti lazdos - jei prasideda tokie pareiškimai, kad storu būti labai gerai, kad stori ilgiau gyvena, o ligoninėse vien tik kūdi, tai natūralu, kad tai iššaukia pizdavojimus.

Dviveidis, 49 Klaipeda
2014-10-23 / 23:03

[quote='Nepasiduodanti']

Va čia, mielas drauge, aukso žodžiai! Reiškiu pagarbą.
Tu su savo feromonais mane net telefonu žudai...[/quote]

Balsas labai svarbus gundant. Gal kada ir feromonus technologijos pasieks kaip perduoti per elektrinius impulsus :)

Visi mes esame tuo kuo norime būti ;)

Неизвестн
2014-10-24 / 20:29

[quote='Laimontas']Visi mes esame tuo kuo norime būti ;)[/quote]

Pagaliau!!!Genealu!!![f85][f41][s148]

[quote='Valdone']Visi mes esame tuo kuo norime būti ;)

Pagaliau!!!Genealu!!![f85][f41][s148][/quote]
neiziuriu cia jokio genialumo... visi esame tolkie,kokie uzgimeme buti .... didele dalis(dazniau moterys) nenori but tuo kuo neugime but...sakysim boba uzsimano but diedu,jei ,,butinai reikia"operaciju,o kad ji igyvendintu savo kvailiausias psichozes,turime moketi mes visi... okiek zmogeliu nepatenkinti savo isvaizda:vieniems akys ne i ta puse ziuri,kitims nosis per ilga,kitiems celiulitas ar dar koks velnias prota knisa...faktas tas,kad pries prigimti nepapusi...tad,jei uzgimei hipersteniku,niekada nebusi astenikas... nepades jokie begiojimai i penkta auksta,jokios dietos,ar proto bokstas,didesnis uz sava suni... todel turim dziaugtis ir didziuotis kuo esame uzgime but ir kuo (kokie)esame

Bangini, kuo toliau tuo labiau matau tavo idiotizmą :) Dabar net lygini kreivą užgimusią nosi su nupenėta nuo ryjimo subine.. Tingėjimas irgi užgimtas..

Изменено 2014-10-26 / 10:00

Неизвестн
2014-10-26 / 00:09

is asmenines patirties : kazkada man vyras priekaistavo, kad esu per stora..numeciau 40 kg, pasidariau nepanasi i zmogu , jo dzinsais galejau apsivinioti, bet vistiek jis man aiskino ta pati, nors visi aplinkiniai klause ar nesusirgau kartais.. dabar grazinau tuos 40 kg atgal, esu stora, grazi ir patenkinta gyvenimu ( be vyro ). Lakstau ten-atgal, pesciomis vaikstau po 10 km ir jokio diskomforto nejauciu, komplimentus is vyru girdziu kasdien, o nuejusi i kluba randu sau kompanija max per 10 min., kai visos mano lieknos drauges sekmingai isbuna visa vakara vienos.. tad apkuniom mergaitems patarimas -auksciau nosis, viskas ok, gyvenimas grazus, tik reikia save myleti ir neapsileisti. P.S. liekniems - tikrai gerbiu jusu valia ir groziuosi kuno linijomis, bet juk negali buti visi vienodai grazus :) Ir jus grazus ir mes grazus, tik kiekvienas savaip :)