Baigimas i burna

Неизвестн
2010-05-03 / 17:18
Ar megstate kai vaikinas oralinio sekso metu pabaigia jums i burna ar ant veido?

Arba reikia duoti ananasu sulciu, tada jo sperma saldi buna :)

Неизвестн
2010-07-14 / 17:44

[quote='larrea']Man rodos retas vyras sutiktu pabaiges i burna pasibuciuoti su mergina :D[/quote]
nera tai retas reiškinys :)

Na o aplamai nieko tame nematau baisaus :) Mane jaudina ir patinka :) Bet kiekvienai savo :)
Mano sexopatologas aplamai pasakojo apie aukštesnį šito dalyko lygį - moterišką orgazmą nuo to kad išsilieja šilta sperma ir bėga gerklyte :)
Aišku pasak jo aplamai tai turėtų oralinis tik tuomet ir turėtų būti daromas jei tai jaudina, jei nuo to artėji prie orgazmo :)

Nematau problemos buciuotis su mergina kuriai ka tik baigei i burnyte....:)

Неизвестн
2010-07-27 / 14:04

Ta daryciau tik su savo pastovia partnere...

aš turėjau omeny švarias prisižiūrinčias moteris,o ne stotines prie makdonoldo...:)

Неизвестн
2010-07-28 / 12:38

Mes tame nematome nieko baisaus, juk tai lytinio akto i6rai6k1, kuri turi teikti malonuma

Неизвестн
2010-08-01 / 00:29

[quote='tomasis'] Lupomis (patyrusi) megina gali suteikti vyrui daug daug geru pojuciu, ypac baigiant.
[/quote]

Gal galima plačiau? Ką mergina turėtų daryti baigimo metu ir ar tokiu atveju įspėjat merginas, kad artėja pabaiga?
[f20]

žinoma,kad ispėjam,kad tuoj baigsim...:)

Неизвестн
2010-09-08 / 09:59

Niekada neispeju. Oralinio sekso metu mergina visuomet nuryja. Visuomet. Kartais kai pabaigia su rankomis, nulaizo nuo savo pirstu. So? Kazkaip mes kitaip ir niekada nedarem.
Beje, mes 6 metai kartu.

Неизвестн
2010-09-13 / 16:51

na ilgas laikas kartu irgi daro savo :)