Pasijuokime...:)))

Неизвестн
2014-04-21 / 07:38
Vyrukas ant moterų vienuolyno vartų pamatė skelbimą: “Seksas su jauna vienuole 500 lt.”. Pasibeldė, atidarė nuostabi vienuolė, paėmė iš jo pinigus ir sako: - Aš kol kas pasiruošiu, o jūs prašau eikite šiuo koridoriumi iki galo ir paskutinės durys į dešinę. Vyrukas greitai nueina prie nurodytų durų, atidaro jas ir vėl atsiduria gatvėje, durys už nugaros užsitrenkia. Atsigręžia ir mato ant durų lentelę: “Šiandien jus patvarkė sesuo Marija"

Мужики говорят:
Пьяная баба пизде не хозяйка.
Да уж, как будто пьяный мужик
своему хую великий начяльник!

-Kai aš įlipu į vonią mano galas stovi kai išlipu jis vėl iškart nulinksta. Kas tai galėtų būti daktare? -Mielasis vonioje jūsų pimpalas nestovi, o plūduriuoja...

Сидит девочка в песочнице, к ней подходит мужик
- Девочка, хочешь конфетку? она в ответ.- иди нахуй!
Мужик в шоке!- А по попе ладошкой?
Девочка в ответ.- А ПО ЕБАЛУ ЛОПАТКОЙ?????

Techno, 47 Kaisiadorys
2014-07-10 / 18:09

Vyras žmonai:
- O tu galėtum pasakyti ką nors, kas mane ir nudžiugintų, ir nuliūdintų tuo pat metu?
- Laisvai. Tavo yra didžiausias iš visų tavo draugų.
- Cha cha cha, geras... Ė, pala, pala, kaip sakei ?
[f43]

Неизвестн
2014-07-12 / 08:45

[quote='Techno']Vyras žmonai:
- O tu galėtum pasakyti ką nors, kas mane ir nudžiugintų, ir nuliūdintų tuo pat metu?
- Laisvai. Tavo yra didžiausias iš visų tavo draugų.
- Cha cha cha, geras... Ė, pala, pala, kaip sakei ?
[f43][/quote]

Ziauru ,bet ir smagu...[f43]

Išėjo sykį į mišką Onutė, o parėjo Ona.

Неизвестн
2014-07-14 / 23:41

[quote='passatas13']Išėjo sykį į mišką Onutė, o parėjo Ona.[/quote]
Pagrazejo Onute tapdama Ona[f85]

ПРИЕХАЛА Я С МУЖЕМ НА РЫБАЛКУ... МУЖ МНЕ:- НАТАШ , дай мне хлеб для подкормки..ГОВОРЮ ЕМУ.- Я его съела по дороге....- Тогда давай кашу...- Я ее тоже съела....- Тогда НАТАШ, доедай червей, и поехали домой.....))

Неизвестн
2014-07-19 / 07:31

[f43][quote='snaudenas']ПРИЕХАЛА Я С МУЖЕМ НА РЫБАЛКУ... МУЖ МНЕ:- НАТАШ , дай мне хлеб для подкормки..ГОВОРЮ ЕМУ.- Я его съела по дороге....- Тогда давай кашу...- Я ее тоже съела....- Тогда НАТАШ, доедай червей, и поехали домой.....))[/quote]

Неизвестн
2014-07-20 / 07:36

Moterys protingesnes uz vyrus!Kitaip ,uz seksa jie imtu pinigus[f85]