X-SINIŲ VALENTINKĖ PAJŪRYJE!

Dviveidis, 49 Klaipeda
2012-01-25 / 13:14
[b]Sveiki visi pajūriečiai ir svečiai![/b]
Savaitgalį praėjo toks mini tūsiukas Karklėje ir akivaizdu, kad liaudis išsiilgę linksmybių ir veiksmo :)
Artėja meilės šventė, o daugelis jūsų dar neturite to šilto žmogučio, su kuriuo norėtumėt praleisti šią audringą meilės naktį. O kas yra didesni gurmanai,- paieškoti sau prieskonių meilės patiekalui pagardinti [f81]
Kelių aktyvistų kompanija, susirinkusi, nusprendė padaryti [b]X-SINIŲ VALENTINKĘ PAJŪRYJE!!![/b] [f81]
Kviečiami visi jauni ir gražūs ir jau tik gražūs [d8] Jums suteikiama puiki proga susitikti senus draugus vienoje vietoje ir atrasti naujus, smagiai padūkti ir pasinerti į tą viliojantį aistros pasaulį: muzika, erotinė atmosfera ir simpatiškas(a) partneris(ė) sugriaus bendravimo barjerą :) Kas žino, gal kaip tik čia jūs atrasite tai, ko labai senai ieškojote [f85]
Taigi, junkitės prie mūsų laisvos ir draugiškos kompanijos [b12]

Atnaujinta:
Renginys paskelbtas:
[url]http://www.pazintysxxx.com/main/xxx-renginiai/8519/XSINIU-VALENTINKE-PAJURYJE.html[/url]
arba Delei aplinkai:
[url]http://www.delei.lt/main/xxx-renginiai/8519/XSINIU-VALENTINKE-PAJURYJE.html[/url]
Dviveidis, 49 Klaipeda
2012-02-21 / 20:49

[quote='bluecat']
jei save varzai tai ir dviese bunant tu nepajausi pasitenkinimo... Aplinka ekstazei nekliutis[/quote]
Taip, sutinku, kad suvaržymas - blogas palydovas maudytis aistrose. Netgi esu įsitikinęs, kad daugelis moterų, kurioms reikia ilgo laiko pasiekti ekstazę, pasiektų daug greičiau, jei sugebėtų tinkamai atsipalaiduoti su partneriu ar partnere. Juk su savimi žaisdamos, labai greitai pasiekia ekstazę.

Неизвестн
2012-02-21 / 21:44

[quote='erotomanas']Sekantį kartą būtinai surengsim geriausio liežuvio meistro konkursą. Šį kartą šeimininkai apgavo ir nesugebėjo tiek prišildyti patalpų, kad visi jaustumės įkaitę tokiai atrakcijai.
Galima būtų ir karščiausios burnytės konkursą surengti... bet čia gal kada ateityje...

nePatikimas, smagu, kad jautiesi pasitikintis savo sugebėjimais. Asmeniškai įteiksiu prizą, jei sugebėsi mergaitę privesti prie ekstazės per vid. muzikinio kūrinio trukmę. Beje, konkursas neskirtas pasitenkinti, ir net abejočiau, kad taip įmanoma prie visų. Tai tiesiog visiems smagi atrakcija, o laimėtojas jau galės suteikti merginai pilną ekstazę.[/quote]
erotikai :) as tiesiog gal tokio kirpimo, kad man malonumas tada, kai matau malonuma moters kune :) uzdekit setuka pusvaladzio trrukmes i duokit man mergina, kuri to tikrai nori :) tikrai man ta aplinka giliai dzin :) tik tegu man zaidziant kiti savo galu nekisa prie moters :D:D ir tai nesavireklama :)

[quote='nePatikimas']

duokit man mergina, kuri to tikrai nori :) [/quote]

Tai padaryk ,kad ji uzsimanytu...

medutis, 40 Klaipeda
2012-02-22 / 09:43

Jo jo, imam ir dalinam kaip kokius obuolius [s173]

[quote='medutis']Jo jo, imam ir dalinam kaip kokius obuolius [s173][/quote]


ka cia dalinsi?

medutis, 40 Klaipeda
2012-02-22 / 09:55

Čia atsakymas į "duokit man merginą" :)

Неизвестн
2012-02-22 / 17:29

[quote='bluecat']

duokit man mergina, kuri to tikrai nori :)

Tai padaryk ,kad ji uzsimanytu...[/quote]
as neprievartauju :)

Неизвестн
2012-02-22 / 21:39

[quote='nePatikimas'] erotikai :) as tiesiog gal tokio kirpimo, kad man malonumas tada, kai matau malonuma moters kune :) uzdekit setuka pusvaladzio trrukmes i duokit man mergina, kuri to tikrai nori :) tikrai man ta aplinka giliai dzin :) tik tegu man zaidziant kiti savo galu nekisa prie moters :D:D ir tai nesavireklama :)[/quote]

2 [i]adminams[/i]: o įmanoma padaryti temą, kad ji visada offtop būtų ? Ir į ją permetinėt visus perlus.
Pavadint "garbės lenta" ar kažkaip panašiai ? [d1] Tetos vėliau komentarus galėtu pridėti po real susitikimų...

[quote='nePatikimas']

duokit man mergina, kuri to tikrai nori :)

Tai padaryk ,kad ji uzsimanytu...
as neprievartauju :)[/quote]


nuo kada gundymas yra prievarta?

Неизвестн
2012-02-22 / 22:06

[quote='bluecat']

duokit man mergina, kuri to tikrai nori :)

Tai padaryk ,kad ji uzsimanytu...
as neprievartauju :)


nuo kada gundymas yra prievarta?[/quote]
mergyte, juk mes lyg ir apie konkurso tematika kalbejom? o ne apie viliojimo mena :) su viliojimu pas mane viskas tvarkoje :) bet jis cia ne vietoje ir nereikalingas :) okei baikime sia tematika :) erotas turi zinia , kad as busimas savanoris :) lauksim, zesim, o gal ir veiksim :)