Seksas paplūdimyje: už ir prieš ?

Неизвестн
2011-07-03 / 18:22
Vieni tai išbandžiusiųjų griauna bet kokius įsivaizduojamos romantikos mitus, o kiti – be perstojo kalba apie nepakartojamus potyrius.
O as to nebandziau :)))

as megstu komforta, tai papludimy to komforot manau nebutu, bet as noreciau vistiek, jura.. saule teka... :)

Неизвестн
2011-07-04 / 21:38

Eh tas smėlis! Išvežt jį! Uodus sunaikint... Muses ant laužo. Nesuprantu hebryte, nu kam tą meilę plėšt vidurdienį tam papludimyje? Jei nori, tapu tapu iki lovos ir daaaarai ką tik nori. Nu šiaip vėlgi, tipo smagu? Nežinau, kažkaip datempiu iki kilimo bent :D Nors gal atsiras koks, kur bus belenkaip ir belenkur... :X Bet vėlgi, ne lietuvių charakteriui.

Неизвестн
2011-07-06 / 19:01

uz

medutis, 40 Klaipeda
2011-07-06 / 19:33


Неизвестн
2011-07-06 / 23:58

[quote='erotomanas']Vieni realistai kiti romantikai. O kas liečia technines detales - tai tiems, kam labai norisi ir kelnes bei smegenis spaudžia - tada jokie uodai ir smėlis nemaišo.
O kai seksas yra kiekvieną dieną - norisi komforto ir patogios romantikos, bei egzotikos. Man daug maloniau ant jachtos denio, nei papludimyje.
P.S. esu klaipėdietis, todėl juros ošimo ir paplūdimio nevertinu. Nueinu tik kai draugės ar draugai pasikviečia. Ir žinau, kokie jūs bunat pakvaišę dėl jūros. Pats ankščiau toks buvau...[/quote]
tas ir yra kad tie kas turi jura tiem ant jos dzin bim bam pa uglam :D

Неизвестн
2011-07-06 / 23:59

[quote='_Cherry_']Susidariau tokia nuomone jei mėgsti patogumus nėra ko mylėtis pajūry :) Bet kita vertus kai užvaldo aistra tai net nejunti kaip kanda uodas ar dar kokia muse zvimbia aplinkui :))) Pati neišbandžius nesužinosi kas per nepatogumai laukia...[/quote]
apie ka ir meginau pasakyt.. svarbiausia kaip geidi vienas kito :) o visa kita tik detales.. tik detales :D

Неизвестн
2011-07-07 / 10:49

[quote='medutis']
[/quote]

medutis :) kaip vaizdžiai čia viska pateikei :)))

medutis, 40 Klaipeda
2011-07-07 / 11:06

Ar dar bebaisus smėlis po tokių vaizdų? :)

Неизвестн
2011-07-07 / 14:36

mda...blogiau už akmenį bate, tik smėlis prezervatyve...

Неизвестн
2011-07-08 / 11:24

Nu bet koks bukaprotis gulsis tiesiogiai ant smelio? Juk galima pasitiesti drabuzius ar kazkoki pleda, jeigu seksas nera akimirkos aistros patenkinimas,o kazkas planuota :) Kai nori surandi daugybe priezasciu kodel tai yra blogai...