Mergina nenori pabandyti

Неизвестн
2011-05-29 / 20:43
Sveiki,

patarkit ka daryti. Mergina su kuria jau nemazai draugaujame nenori pabandyti analinio sexo, nors nezino patiks ar ne. Beda ta, kad ir pats neesu bandes, bet as pabandyti noriu, bet jos niekaip neikalbu. Gal patarsit kaip ikalbeti?
Nors kai snekam apie tai tai sako, kad jei noriu galiu kita su kita mergina tai isbandyti ir del to nepriestarautu. Gal taip ir padaryt? Bet mergina porai naktu susirasti irgi ner taip lengva :) Gal cia yra merginu, kurios tiesiog noretu paeksperimentuodi, nes isbandyti norisi?
asoasoaso, 35 Klaipeda
2011-05-31 / 16:16

tj ka darysi jai nenori

Неизвестн
2011-05-31 / 17:41

[quote='amoori']Dėkui už keletą patarimų, jeigu turit dar rašykit. Gaila kad rusiškai skaityti tai nemoku:
->Murr. Bandžiau ir kalbės ir gražiai, tiesiog mergina nusistačius prieš tai, prisiskaičius kad tai blogai ir sako nepatinka, net kai ten lietiesi. Nekvailas ir ne stuobrys esu kad tiesiai kišt :) Nepėsčias esu, tik mergina nusistačiusi yra ir viskas, ir manau jau neperkalbėsiu. Gal reiks pasiūlymą bandyti, juk dar oficialių įsipareigojimų nėr, o leidimas kaip ir duotas:)[/quote]

kai darysi oralinį - nusileisk šiek tiek žemiau ;) abejoju, kad pradės rėkt ir daužyt :D tikėtina, kad turėtų ir patikti ;) o jei prisleis iki to, tai galėsit eiti ir toliau:)

O tu parodyk jai pavyzdi, atsivesk namo koki nors vyra (tik nepradek man siulyti, as homofobas)
nu ir jos akivaizdoje paprasyk, kad jis tave atidrostu su lubrikantais ir panasiai.
ir dar su sypsena, kad ji matytu, kad tau patinka. gal pades.....

Неизвестн
2011-06-01 / 09:25

[quote='amoori']Dėkui už keletą patarimų, jeigu turit dar rašykit. Gaila kad rusiškai skaityti tai nemoku:
->Murr. Bandžiau ir kalbės ir gražiai, tiesiog mergina nusistačius prieš tai, prisiskaičius kad tai blogai ir sako nepatinka, net kai ten lietiesi. Nekvailas ir ne stuobrys esu kad tiesiai kišt :) Nepėsčias esu, tik mergina nusistačiusi yra ir viskas, ir manau jau neperkalbėsiu. Gal reiks pasiūlymą bandyti, juk dar oficialių įsipareigojimų nėr, o leidimas kaip ir duotas:)[/quote]
Tik susitaikyk su tuo ,kad kai pabandysi jei ji suzinos gali mergina prarasti, nepades cia jokie tu man pati leidai.Dar vienas dalykas jaunos to nemegsta, tokio sekso, taip kad jei susirasi kita jauna panele dar nereiskia, kad ji to nores. Mano vyras lauke tris metus, kol su tuo sutiksiu, pries tai irgi sakydavau ne jei nori susirask kita, bet as to nedarysiu. Bet galvojau taip: jei myli, tai neis pas kita, o jei nemyli tegu eina, bet tada kartu nebusim.Toli grazu net kai sutikau, man nepatiko visiskai, jis ir vel laukia, o dabar atejo metas kai pati pasiuliau, tai isbandyti ir net pati nusipirkau lubrikanta,juk yra kitu dalyku, kuriu dar abu nebandet isbandykit, po truputi gali pasikalbeti apie tai, pripras prie minties ir gal veliau kai bus nespaudziama pati uzsimanys.

Неизвестн
2011-06-01 / 13:51

[quote='283']Tik susitaikyk su tuo ,kad kai pabandysi jei ji suzinos gali mergina prarasti, nepades cia jokie tu man pati leidai.Dar vienas dalykas jaunos to nemegsta, tokio sekso, taip kad jei susirasi kita jauna panele dar nereiskia, kad ji to nores. Mano vyras lauke tris metus, kol su tuo sutiksiu, pries tai irgi sakydavau ne jei nori susirask kita, bet as to nedarysiu. Bet galvojau taip: jei myli, tai neis pas kita, o jei nemyli tegu eina, bet tada kartu nebusim.Toli grazu net kai sutikau, man nepatiko visiskai, jis ir vel laukia, o dabar atejo metas kai pati pasiuliau, tai isbandyti ir net pati nusipirkau lubrikanta,juk yra kitu dalyku, kuriu dar abu nebandet isbandykit, po truputi gali pasikalbeti apie tai, pripras prie minties ir gal veliau kai bus nespaudziama pati uzsimanys.[/quote]
Ko tu lygini visas su savimi, jeigu tu nemegai, tai nereiskia, kad kitoms nepatinka.
Esme ta, jog normali pana kazin ar pasirasys tokiam dalykui vos susipazinusi. Nebent gausi susirast paramine :)))

Неизвестн
2011-06-01 / 21:06

:P

Неизвестн
2011-06-05 / 00:20

[quote='Zaltys77']O tu parodyk jai pavyzdi, atsivesk namo koki nors vyra (tik nepradek man siulyti, as homofobas)
nu ir jos akivaizdoje paprasyk, kad jis tave atidrostu su lubrikantais ir panasiai.
ir dar su sypsena, kad ji matytu, kad tau patinka. gal pades.....[/quote]

Super atsakymas. "Ir dar su šypsena" - taip ir įsivaizduoju. :) Uch....

Неизвестн
2011-06-05 / 14:58

...And now, ladies & gentlemens, paskutinį sakinį autoriaus paskaitom, vietoj patarimų ;)

Неизвестн
2011-06-05 / 15:54

jei nenori, tai nemoki prasyt :)

Zalcio atsakymas superinis :D Juk lyciu lygybe :D
O kiek man aiskino, kad ne nuo prasymu prasideda analinis, o nuo uzpakaliuko masazo :)