squirting

Неизвестн
2011-05-02 / 09:24
pasidalinkite savo gebejimais mergaites ir moterytes :) ar daznas ivykis jusu seksualiniame gyvenime sis malonus dregnumas ir silta srovele? :)
Dviveidis, 49 Klaipeda
2011-05-02 / 16:05

Yra moterų, kurios fontanu ejakuliuoja ir moka tai kitoms iššaukti :)

mergaites kam reikia mokytojo situo klausimu prasom kreiptis....esu jau keleta ismokines :D p.s. tegul liejasi laisvai. + kas cia mato kaskokia nesamone ar iskrypima tai galetu ir daugiau pasidomet pries garsiai reiksdami nuomone :)

Patriotas, 49 Kedainiai
2011-05-02 / 18:34

o as vis maniau kad myzteli man i burna orgazmo metu [f43]

Неизвестн
2011-05-02 / 20:41

manau kad ir be visokiu moterisku evakuaciju ir panasiu marazmeliu labai normaliai galima moteri patenkinti :)

Неизвестн
2011-05-02 / 21:04

žiauriai geras dalykas :) bet nevisi moka iki to privesti ;)

echhh geras dalykas tai, nors seniau erzindavausi kad valdyt negali, ir jautiesi po viso to kaip baloj...bet brangiajam tai labai patinka..

Неизвестн
2011-05-05 / 11:00

O, maniau, kad moteriška ejakuliacija yra labai retas dalykas ir vargu bau Lietuvoj kam tas pavyksta, bent jau man niekada neteko nieko panašaus gyvai sutikti. Klausiu rimtai: ar tikrai kas nors galite to išmokinti? Ar nereikia tam tikro moters temperamento?

memb33667, 43 Grazus
2011-05-05 / 12:10

Neapsakomas jausmas :)

Неизвестн
2011-05-05 / 12:50

Tikrai nera skirtumo ar tu lietuve ar is Azerbaidziano, ar is Brazilijos. Sukelti moteriskaja ejakuliacija tikrai imanoma ir tai nera kazkas labai sudetingo, taciau, zinoma, tai iseina ne visoms, ir ne visos vienodai gausiai ejakuliuoja. Tarkim, kiek leidzia papasakoti mano patirtis, tai keletas moteru labai susijaudina ir ejakuliuoja labai aktyvaus vaginalinio sekso metu, esant labai ritmingiems judesiams, ir tuo paciu stimuliujant klitoriuka, dar kitas pavyzdys, kai moteris patiria klitorini orgazma kunilingo metu ir po jo pradedant vaginaline sueiti labai greitai prasideda "squirting" ejakuliacija, zinoma ir vel nepamirstant stimuliuoti klitoriuka, tai labiau kompleksinis dalykas :)

Неизвестн
2011-05-05 / 22:25

Tai yra dregnas G tasko orgazmas :)
Norintys ismokti sio triuko vyrukai, pasiziurekit si video ir pakelkit savo pupas iki dangaus :)
Ne visada sis orgazmas buna dregnas, nes ne visos moterys sugeba atsipalaiduoti ir dazniausiai dar pries jam supurtant visa kuna, jos bandys atitraukti jusu ranka, nes sio orgazmo artejimas yra labai panasus i nora "sisioti" (TAI NERA SLAPIMAS) jos bijodamos suslapinti lovyte bandys to isvengti :) Bet pries tai pakalbeje apie busimus pojucius ir nuteike partnere, kad tai yra normalu, galite sulaukti didziules padekos :) SEKMES!!!!
O cia tas video linkas:

http://xhamster.com/movies/286655/the_secrets_of_the_g-spot.html