Kvieciu i neipareigojanti pasimatyma

Неизвестн
2011-03-19 / 21:55
"Kiti pasimatymai"... Tipo be sekso? Man I grupes impotentui tinka. Atejo pavasaris, sniegas nutirpo, matosi kas kur ziema prikakojo... Galiu pasiulyt pasivaiskciot po parka ar aleja, nueit i kavine arbatos su medum ir citrina...

[quote='Neandartalietis']Nemanau... [b16] Moterys perdetai isaukstinamos. Dabar kiekviena slepete sluostosi kojas i normalius vyrus. Man geda uz tuos vyrus, kurie keliaklupsciauja pries praskestas kojas. [b16] Jie turetu but atskirti nuo vyru kaip dar viena atskira lytis - pyzdastradateliai, staciabyrkiai, pimpiagalviai.[/quote]

nepanasu i tave.... is kur tas grubumas ir priesiskumas moterims atsirado?

[quote='Neandartalietis']Zinoma, kad pavydziu. [f66] Ir as noreciau, kad nusimovus kelnes mergos apltu tarsi gyva Elvi Presli pamaciusios. [c2][/quote]

kaikurioms net kelniu nereikia nusimauti :P

[quote='Neandartalietis']Apseikim be patyciu. [b15] Turiu namuose veidrodi, zinau kaip atrodau. [c16][/quote]

Nu gerai, jei rimtai.
Fiziškai tu esi patrauklus vyras, gamtos duota natūraliai gera figūra, dauguma merginų manau su manim sutiks.
Be to, turi kai ką ko kiti vyrai neturi ir tai kas vyrą daro patrauklų ir seksualų- tavo laikysena, judesiai, veido išraiškos yra gražu. Taip, tu mėgsti maivytis, bet ir tai nėra pervaidinta ir yra vizualiai patrauklu. O aš apie vizualinį patrauklumą ir ypač vyrų, patikėk, nusimanau. :-)

Tai tiek dėl to ką tu matai veidrodyje. Nors bendraujant su merginom tu turi kitų, geresnių kozirių, o tai jau nuostabu. ;-)

Kita vertus tiek aš tave ir mačius, gal tu iš tikrųjų toks baisus kaip pasakoji?.. [d1]

[quote='bluecat']Nemanau... [b16] Moterys perdetai isaukstinamos. Dabar kiekviena slepete sluostosi kojas i normalius vyrus. Man geda uz tuos vyrus, kurie keliaklupsciauja pries praskestas kojas. [b16] Jie turetu but atskirti nuo vyru kaip dar viena atskira lytis - pyzdastradateliai, staciabyrkiai, pimpiagalviai.

nepanasu i tave.... is kur tas grubumas ir priesiskumas moterims atsirado?[/quote]

Vyriškas PMS man atrodo jį vakar buvo užpuolęs, nemanai? :-)

Neandre vel pagyrimu prisiprase :D , maladecas ir kaip tau tai pavyksta isrutulioti visas temas taip ,kad galu gale visvien visi pradeda apie tave kalbeti :DDDDDDDDD

Неизвестн
2011-03-22 / 13:32

[quote='_Ledkalnis']Neandre vel pagyrimu prisiprase :D , maladecas ir kaip tau tai pavyksta isrutulioti visas temas taip ,kad galu gale visvien visi pradeda apie tave kalbeti :DDDDDDDDD[/quote]

susigėdo, dingo vyriokas. [d11] ups... jaučiu tuoj į galvą gausiu [s127]

:)

Изменено 2011-03-22 / 16:04

Неизвестн
2011-03-26 / 02:24

Ka praleidau? Kam gert? [s147]

As ka tik isgeriau, dabar pagal eile tau, Neandre. :-)

Неизвестн
2011-03-26 / 11:02

[quote='erlina']As ka tik isgeriau, dabar pagal eile tau, Neandre. :-)[/quote]
Nu, ir kaip vakarelis? :)