Rock party ( Kaunas)

_MAAZA_, 38 Каунас
2011-02-20 / 16:50
Noretusi tikrai padekoti is sirdies Kino uz jo auksine minti padaryti si vakareli , uz jo labai dideles pastangas idetas , uz jo dideli nerima ,kad tik mum patiktu ir jaustumemes gerai !

Tau didele pagarba uz si rengini, tikimes jog tai nepaskutinis tavo renginys buvo nerealiai super duper ciki piki :))))))) Blin yra 10 balu sistema bet mes rasom 11 su + ir ne kitaip :)

Mes tave mylim ! :)
Неизвестн
2012-01-21 / 23:13

[quote='Kaunietepanele']...ir dar: jei yra norinčių savo biustus patikėti BODYPAINTINGo meistrui -[s129] informuokit mane-[s133] gausit VIPų VIPo statusa: Nulis išlaidų ir krūva pragariškų bonusų garantuoju!!![e9]


http://farm5.static.flickr.com/4041/4679164240_60af6d00ea.jpg :))))
Tai kaip ir piesini jau issirinkai kaip suprantu :) GERULIS! Uzskaitau![s148]


Nu nezinauuu, gal kaip naujoke pirma karta ir su dress kodu apsieisiu, o poto jau steb by step... :))))[/quote]

Kaip naujokei siulyciau"isimest" i tusa su griausmu! :) Galesiu palaikyt uz kojos... Jos visai nieko pas Tave...rrrr :))))))))

Неизвестн
2012-01-21 / 23:22

[quote='sexylola22']...ir dar: jei yra norinčių savo biustus patikėti BODYPAINTINGo meistrui -[s129] informuokit mane-[s133] gausit VIPų VIPo statusa: Nulis išlaidų ir krūva pragariškų bonusų garantuoju!!![e9]

as pasirasau, bet jeigu susalsiu, Tu , Pragareli uz tai atsakysi... nes jau su vasariuku kalbejom apie tai.. sake saltoka buti gali ;][/quote]


jei mus abi istiktu toks pats "likimas", tai dviese jau silciau butu :)))))))

Неизвестн
2012-01-21 / 23:30

[quote='Kaunietepanele']...ir dar: jei yra norinčių savo biustus patikėti BODYPAINTINGo meistrui -[s129] informuokit mane-[s133] gausit VIPų VIPo statusa: Nulis išlaidų ir krūva pragariškų bonusų garantuoju!!![e9]

as pasirasau, bet jeigu susalsiu, Tu , Pragareli uz tai atsakysi... nes jau su vasariuku kalbejom apie tai.. sake saltoka buti gali ;]


jei mus abi istiktu toks pats "likimas", tai dviese jau silciau butu :)))))))[/quote]
Tai as jau kaip ir pasirasiau, teliko Tavo TAIP! Ir jau bus silta :)

Неизвестн
2012-01-21 / 23:39

[quote='sexylola22']...ir dar: jei yra norinčių savo biustus patikėti BODYPAINTINGo meistrui -[s129] informuokit mane-[s133] gausit VIPų VIPo statusa: Nulis išlaidų ir krūva pragariškų bonusų garantuoju!!![e9]

as pasirasau, bet jeigu susalsiu, Tu , Pragareli uz tai atsakysi... nes jau su vasariuku kalbejom apie tai.. sake saltoka buti gali ;]


jei mus abi istiktu toks pats "likimas", tai dviese jau silciau butu :)))))))
Tai as jau kaip ir pasirasiau, teliko Tavo TAIP! Ir jau bus silta :)[/quote]

O as palieku intriga.. [f28]

Неизвестн
2012-01-21 / 23:46

[quote='Kaunietepanele']...ir dar: jei yra norinčių savo biustus patikėti BODYPAINTINGo meistrui -[s129] informuokit mane-[s133] gausit VIPų VIPo statusa: Nulis išlaidų ir krūva pragariškų bonusų garantuoju!!![e9]

as pasirasau, bet jeigu susalsiu, Tu , Pragareli uz tai atsakysi... nes jau su vasariuku kalbejom apie tai.. sake saltoka buti gali ;]


jei mus abi istiktu toks pats "likimas", tai dviese jau silciau butu :)))))))
Tai as jau kaip ir pasirasiau, teliko Tavo TAIP! Ir jau bus silta :)

O as palieku intriga.. [f28][/quote]
Tyliai man parasyk i privata :)))

Pragaras, 51 Каунас
2012-01-21 / 23:51

[quote='sexylola22']...ir dar: jei yra norinčių savo biustus patikėti BODYPAINTINGo meistrui -[s129] informuokit mane-[s133] gausit VIPų VIPo statusa: Nulis išlaidų ir krūva pragariškų bonusų garantuoju!!![e9]

as pasirasau, bet jeigu susalsiu, Tu , Pragareli uz tai atsakysi... nes jau su vasariuku kalbejom apie tai.. sake saltoka buti gali ;][/quote]
Susildysim, bus 'karsta' - garantuoju!

Неизвестн
2012-01-21 / 23:53

[quote='Pragaras']...ir dar: jei yra norinčių savo biustus patikėti BODYPAINTINGo meistrui -[s129] informuokit mane-[s133] gausit VIPų VIPo statusa: Nulis išlaidų ir krūva pragariškų bonusų garantuoju!!![e9]

as pasirasau, bet jeigu susalsiu, Tu , Pragareli uz tai atsakysi... nes jau su vasariuku kalbejom apie tai.. sake saltoka buti gali ;]
Susildysim, bus 'karsta' - garantuoju![/quote]
Tu & Tequila? :)))

Pragaras, 51 Каунас
2012-01-22 / 00:04

[quote='sexylola22']...ir dar: jei yra norinčių savo biustus patikėti BODYPAINTINGo meistrui -[s129] informuokit mane-[s133] gausit VIPų VIPo statusa: Nulis išlaidų ir krūva pragariškų bonusų garantuoju!!![e9]

as pasirasau, bet jeigu susalsiu, Tu , Pragareli uz tai atsakysi... nes jau su vasariuku kalbejom apie tai.. sake saltoka buti gali ;]
Susildysim, bus 'karsta' - garantuoju!
Tu & Tequila? :)))[/quote]
As busiu poliubomu lengvai prieinamas :)

[quote='sexylola22']...ir dar: jei yra norinčių savo biustus patikėti BODYPAINTINGo meistrui -[s129] informuokit mane-[s133] gausit VIPų VIPo statusa: Nulis išlaidų ir krūva pragariškų bonusų garantuoju!!![e9]

as pasirasau, bet jeigu susalsiu, Tu , Pragareli uz tai atsakysi... nes jau su vasariuku kalbejom apie tai.. sake saltoka buti gali ;]


jei mus abi istiktu toks pats "likimas", tai dviese jau silciau butu :)))))))
Tai as jau kaip ir pasirasiau, teliko Tavo TAIP! Ir jau bus silta :)[/quote]

Mergaites, nemanau,kad tokie vyrai ir leis jums susalt

[quote='Pragaras']...ir dar: jei yra norinčių savo biustus patikėti BODYPAINTINGo meistrui -[s129] informuokit mane-[s133] gausit VIPų VIPo statusa: Nulis išlaidų ir krūva pragariškų bonusų garantuoju!!![e9]

as pasirasau, bet jeigu susalsiu, Tu , Pragareli uz tai atsakysi... nes jau su vasariuku kalbejom apie tai.. sake saltoka buti gali ;]
Susildysim, bus 'karsta' - garantuoju!
Tu & Tequila? :)))
As busiu poliubomu lengvai prieinamas :)[/quote]

neprisisnekek tik [f1]