Greitukas ar lėtas?

Неизвестн
2011-01-10 / 17:46
Klausimas žinoma apie seksą - kokie prioritetai?
Неизвестн
2011-03-05 / 12:06

Ilgas (užsitęses), netikėtas greitukas :)

Jei as ant virsaus, man uztenka ir 10 minuciu. O paskui kol ilsiuosi, man tinka bet kuris variantas. Tik vienas ko nemegstu tai ilgo monotolisko glamzymosi iki paryciu. Visos preliudijos aisku fainai bet as mieliau tai perkelciau i ta dali po sekso. :-)

Dviveidis, 49 Klaipeda
2011-03-21 / 11:34

[quote]Jei as ant virsaus, man uztenka ir 10 minuciu. O paskui kol ilsiuosi, man tinka bet kuris variantas. Tik vienas ko nemegstu tai ilgo monotolisko glamzymosi iki paryciu. Visos preliudijos aisku fainai bet as mieliau tai perkelciau i ta dali po sekso. :-)[/quote]
Bet būna ir taip, kad vyrui reikia daugiau... Jis pamyli moterį taip, kad ji tik žvaigždes skaičiuoja ir nebeturi jegų bendrauti [d8]

Изменено 2011-03-21 / 11:35

Būna taip, bet čia jau ne fizinis o grynai emocinis seksas gaunasi. Kai esi įsimylėjus pvz, kiekvienas prisilietimas, net žvilgsnis į savo meilės objektą sukelia geismą. O kai atrodo jau viskas, nebegali daugiau ir nebenori, jis prisiliečia bent truputėli arba pažiūri įdėmiai savo gražiom rudom akim (čia mano atveju aišku) ir vėl nori iki negalėjimo. Tada tikrai išsekina ir net užmigt sekso metu gali jei visą naktį taip. O paskui kokias dvi dienas buku žvilgsniu į sieną žiūri ir nieko negali prisiversti daryti nes per daug išsekus. Šefas pyksta, nesupranta kodėl dirbti nenori, o tau tiesiog dzin visi darbai ir žmonės, tu vėl pasiilgai tokios naktelės.

Tai va, čia kai būni įsimylėjęs. O visi kiti variantai išsekina fiziškai. Tuo metu aišku gal ir malonu bet nesuteikia ypatingos ilgalaikės naudos, ypač kai reikia dirbti ir dar su savo vyru miegoti retkarčiais reikia. ;-)

Taigi, aš kaip tikra nepraktikuojanti buhalterė sakau- trumpiau geriau nei ilgiau. [f21]

Būna taip, bet čia jau ne fizinis o grynai emocinis seksas gaunasi. Kai esi įsimylėjus pvz, kiekvienas prisilietimas, net žvilgsnis į savo meilės objektą sukelia geismą. O kai atrodo jau viskas, nebegali daugiau ir nebenori, jis prisiliečia bent truputėli arba pažiūri įdėmiai savo gražiom rudom akim (čia mano atveju aišku) ir vėl nori iki negalėjimo. Tada tikrai išsekina ir net užmigt sekso metu gali jei visą naktį taip. O paskui kokias dvi dienas buku žvilgsniu į sieną žiūri ir nieko negali prisiversti daryti nes per daug išsekus. Šefas pyksta, nesupranta kodėl dirbti nenori, o tau tiesiog dzin visi darbai ir žmonės, tu vėl pasiilgai tokios naktelės.

Tai va, čia kai būni įsimylėjęs. O visi kiti variantai išsekina fiziškai. Tuo metu aišku gal ir malonu bet nesuteikia ypatingos ilgalaikės naudos, ypač kai reikia dirbti ir dar su savo vyru miegoti retkarčiais reikia. ;-)

Taigi, aš kaip tikra nepraktikuojanti buhalterė sakau- trumpiau geriau nei ilgiau. [f21]

Dviveidis, 49 Klaipeda
2011-03-21 / 14:38

Mano viena draugė lygiai tokios pačios nuomonės, ir tarpkitko irgi buhalterė :) Tiesiog, kaip materialus žmogus vertina savo ir partnerio galimybes. Ilgi mėgavimaisi lovoje yra įsimilėjelių ar simpatizuojančių žmonių prerogatyva. O moteriai, kuri turi kelis vaikus ir dar vyrą stuobrį - yra sunku suderinti ir laisvalaikį ir šeimos poreikius. Todėl ir tenkinasi greitukais su meilužiais per pietų pertraukas ar po darbo. Bet, tai nereiškia, kad greitukas geriau. Jai visada norisi gero ilgo ir kokybiško sekso.

Na šiuo atveju jei lyginti mane ir ją- vaikų neturiu, vyras toli gražu ne struobrys, laiko irgi tam galėčiau skirti, pvz visi savaitgaliai mano. Bet tu teisus- ilgas jausmingas seksas yra įsimylėjėlių arkliukas. O kol iki to prieini, kuo puikiausiai tinka ir greitukai. :-) Taip netgi maloniau- greitai greitai pasitenkinai ir ramu, nereikia svarstyti kaip čia dabar to bernužėlio atsikratyti kai jis dar užsimanys, o tavo galva jau kitais reikalais užimta. :-D Taigi ne tik vyrai taip daro, būna ir va tokių moterų/kalių kurios taip savanaudiškai vyrais naudojasi. :-D

Неизвестн
2011-05-19 / 20:32

Ir toks ir toks reikalingas idomus ir jaudinantis, bent jau man[f85]

Неизвестн
2013-11-16 / 23:51

Letas zinoma.

as uz uzsitesusi ,ismyluota ,ivairiomis pozomis iprasminta seksa.