REIKIA MOTERS

memb46800, 46 Panevėžys
2012-12-26 / 13:55
vienisi vyrai rekia pasauliui kokie jie vienisi kaip jiems reikia zmonos moters ir tt , ka apie tai manot cia vyriska ar ne, o gal tiesiog tyliai ieskoti moters ar antros puses suejimuose pazinciu portaluose klubuose ir tt,
ar siais laikais galima susirasti drauge ,antra puse parduotuveje, stoteleje bibliotekoje ir tt ,o gal tai jau nebemadinga ka apie tai manot

Nereikia rekauti koks esi vienisas. Reikia tapti VYRU ir nebebus reikalo ieskoti moteru, jos pacios jus susiras :) :)
Su Šv. kaledom visus :) :)

memb46800, 46 Panevėžys
2012-12-26 / 16:16

[quote='Iksiukai']Nereikia rekauti koks esi vienisas. Reikia tapti VYRU ir nebebus reikalo ieskoti moteru, jos pacios jus susiras :) :)
Su Šv. kaledom visus :) :)[/quote]
o kokie vyru pozymiai kad moterys pacios susirastu gal apibudinsit

Unknown
2012-12-26 / 21:32

na viena is ju rasykit be klaidu ir kita, kai moteris nusisypso, sugebekit nepasimest....

Gincia_ba, 56 Vilnius
2012-12-26 / 23:19

nu pipec:),bet kaledos gi stebuklai:)

Unknown
2012-12-28 / 09:11

Gaila kad Kaledu senis jau savo elniu kinkini iskinke. Nezinau tik ar kaip pati durniausia ar kaip pati protingiausia, bet i ta kinkini tave tikrai reikia iristi. Ir beje tik tam kad patampytum vezima ir neliktu noro tokiu diskusiju pradeti.

memb46800, 46 Panevėžys
2012-12-28 / 18:36

[quote='KovinisParšas']Gaila kad Kaledu senis jau savo elniu kinkini iskinke. Nezinau tik ar kaip pati durniausia ar kaip pati protingiausia, bet i ta kinkini tave tikrai reikia iristi. Ir beje tik tam kad patampytum vezima ir neliktu noro tokiu diskusiju pradeti.[/quote]
cia as ne apie save si karta

Unknown
2012-12-29 / 00:27

[quote='naidax']Gaila kad Kaledu senis jau savo elniu kinkini iskinke. Nezinau tik ar kaip pati durniausia ar kaip pati protingiausia, bet i ta kinkini tave tikrai reikia iristi. Ir beje tik tam kad patampytum vezima ir neliktu noro tokiu diskusiju pradeti.
cia as ne apie save si karta[/quote]

Panašu tu nesupratai ir vėl. Aš ir nesakiau/nerašiau, kad tu čia galimai apie savo problemas rašai ar kaip kiti rašo kad čia tu tipo verki, ir tada tu čia lyg ir kažkoks nevykėlis ar kažkoks užuojautos vertas pasidarai. Aš apie tai kad pati diskusiją yra apie "nieką", sprendi kaip minimum 2000 metų senumo problemą, kurios esmė yra pats žmogus, nesuprantu kam tokią temą kurti, arba tiksliau taip ją surašyti kaip tu surašei, kokios sekančio komentaro ar reakcijos iš to galima tikėtis? Na nebent vat tokios kokią čia ir dabar turi. Todėl ir siūlau - patampyk vežimą....

memb46800, 46 Panevėžys
2012-12-29 / 09:36

[quote='KovinisParšas']Gaila kad Kaledu senis jau savo elniu kinkini iskinke. Nezinau tik ar kaip pati durniausia ar kaip pati protingiausia, bet i ta kinkini tave tikrai reikia iristi. Ir beje tik tam kad patampytum vezima ir neliktu noro tokiu diskusiju pradeti.
cia as ne apie save si karta

Panašu tu nesupratai ir vėl. Aš ir nesakiau/nerašiau, kad tu čia galimai apie savo problemas rašai ar kaip kiti rašo kad čia tu tipo verki, ir tada tu čia lyg ir kažkoks nevykėlis ar kažkoks užuojautos vertas pasidarai. Aš apie tai kad pati diskusiją yra apie "nieką", sprendi kaip minimum 2000 metų senumo problemą, kurios esmė yra pats žmogus, nesuprantu kam tokią temą kurti, arba tiksliau taip ją surašyti kaip tu surašei, kokios sekančio komentaro ar reakcijos iš to galima tikėtis? Na nebent vat tokios kokią čia ir dabar turi. Todėl ir siūlau - patampyk vežimą....[/quot

ko jus kimbat prie surasymo as parasiau esme diskusijai negi jos nesupranta niekas

Unknown
2012-12-30 / 15:40

[quote='naidax']
ko jus kimbat prie surasymo as parasiau esme diskusijai negi jos nesupranta niekas[/quote]

Tai vat dabar tu pats imk ir ramiai perskaityk KOKIĄ ESMĘ surašei? Galiu ignoruoti LT raidžių nebuvimą, nu bet kai rašoma be skyrybos ženklų iš vis, o žodžių linksniai ir galūnės kaip ir Google Translate tai jau darosi nebesuprantama "kur esmė?", na ir dar labai man patinka trumpinys "t.t...." pas tave jis kone kiekvienos minties (jeigu ten yra mintys) pabaigoje, taigi man t.t. reiškia viską-konkretumo trūkumą, o tema jeigu rimtai labai rimta, ir panašu kad tu N-tąjį kartą nesupranti arba kaip sakiau ir sakysiu - durnium apsimeti.

memb46800, 46 Panevėžys
2012-12-30 / 19:34

[quote='KovinisParšas']
ko jus kimbat prie surasymo as parasiau esme diskusijai negi jos nesupranta niekas

Tai vat dabar tu pats imk ir ramiai perskaityk KOKIĄ ESMĘ surašei? Galiu ignoruoti LT raidžių nebuvimą, nu bet kai rašoma be skyrybos ženklų iš vis, o žodžių linksniai ir galūnės kaip ir Google Translate tai jau darosi nebesuprantama "kur esmė?", na ir dar labai man patinka trumpinys "t.t...." pas tave jis kone kiekvienos minties (jeigu ten yra mintys) pabaigoje, taigi man t.t. reiškia viską-konkretumo trūkumą, o tema jeigu rimtai labai rimta, ir panašu kad tu N-tąjį kartą nesupranti arba kaip sakiau ir sakysiu - durnium apsimeti.[/quote]
gerai tada tu surasyk tema taip kad visi suprastu taip kaip priklauso as tada nupopijuosiu ir sukursiu kaip atsira tema tada gal daugiau atiras kas diskutuos ta tema

No replies found.