Ligoninės priimamasis

Unknown
2016-07-24 / 08:31
Įdomi statistika: iš xsuose išdalintų 20 kartų, mūsų telefono numerio, 10 nepaskambino, 5 išgirdę mūsų porelės vyro balsą metė telefoną(turbūt ir fiziškai ant žemės :D ), du pradėjo kaifuot, kuomet atsiliepė moteris, du buvo girti, vapaliojo kažkokias nesamones, su vienu pavyko pabendrauti... Prieš kelis metus teko organizuotis gangbangiuką, iš apie šimto reiškusių norą sudalyvaut, atrinkau 10(planavom apie 5 vyrus pasikviest, bet žinojau, kad pusė neatvyks) Vyrai buvo atrinkti jau pakankamai lyg ir normalūs, su visais susiskambinom, apsišnekėjom, norą ir entuziazmą reiškė visi be išimties. Atspėkit, kie atvyko??? ......1.... Paskutinis atvejis, tai žmogus(žmogelis, ką ten žmogus) duoda savo telefoną, susitariam, kada galima jam paskambint, o jis nekelia, parašo, kad neva nevienas, bet xsuose prisijungęs sėdi ir taip visą dieną ir visą vakarą... Pasakykit, mielieji, kas darosi su Mūsų Lietuviškais ąžuolais, vyrais vadinamais? Jie mutavosi į varnalėšas, ar į Sosnovskio barščius??? Ar čia tokia publika tik xsuose susikaupė? Aš šį portalą žaismingai vadinu ligoninės priimamuoju, kur 98 procentai įvairų neįgalumą turinčių, gulinėja, vartosi, dažnai tik savo tam tikrose išskyrose, o likę 2 proc. užsuko fiktyvų "biletenį" išsipaišyt... Žiauru. Žinau, Erotomanas viską žino, jis paaiškins viską (respektuks jam), suprantu ir aš, puikiai išstudijavęs esu ir tokių žmonių psichologiją, jie paduodami telefoną, po to sulaukdami skambučio dalinai realiai prisiliečia prie fantazijų įgyvendinimo, nuo skambučio jiems kaupiasi adrenalinas, kurį jie perdirbą į energiją, reikalingą rankos judesiams "aukštyn žemyn"... viskas man aišku su tom diagnozėm, bet vistiek neatsistebiu, iš kur tų ligonių tokia gausybė??? Aaaaa???
Dviveidis, 49 Klaipėda
2016-07-24 / 19:04

[quote='DariGraža']Žinau, Erotomanas viską žino, jis paaiškins viską (respektuks jam), suprantu ir aš, puikiai išstudijavęs esu ir tokių žmonių psichologiją...[/quote]
Na, smagu, kad apie mane taip viską žinot. Net truputį glumina.
Ankščiau teko organizuoti privačius vakarėlius grupiniam seksui. Tai teisybės daug jūsų pastebėjimuose. Žymiai konkretesnės yra moterys, nei vyrai. Vyrų baimė paskutinę akimirką iki sutarto laiko, gali net iššaukti visiškai absurdišką fantaziją, kaip močiutės laiduotuvės (buvo toks konkretus atvejis ir vėliau paaiškėjo, kad jo močiutė gyva ir sveika). Apie automobilių netikėtus gedimus ir serviso keiksmus - tai jau klasika tapęs "atmazas". Sakyčiau, vienas iš realiausių pasiteisinimų, tai, kad žmona sugalvojo kitokių planų, nei vyras buvo planavęs :)

Unknown
2016-07-24 / 21:14

[quote='erotomanas']Žinau, Erotomanas viską žino, jis paaiškins viską (respektuks jam), suprantu ir aš, puikiai išstudijavęs esu ir tokių žmonių psichologiją...
Na, smagu, kad apie mane taip viską žinot. Net truputį glumina.
Ankščiau teko organizuoti privačius vakarėlius grupiniam seksui. Tai teisybės daug jūsų pastebėjimuose. Žymiai konkretesnės yra moterys, nei vyrai. Vyrų baimė paskutinę akimirką iki sutarto laiko, gali net iššaukti visiškai absurdišką fantaziją, kaip močiutės laiduotuvės (buvo toks konkretus atvejis ir vėliau paaiškėjo, kad jo močiutė gyva ir sveika). Apie automobilių netikėtus gedimus ir serviso keiksmus - tai jau klasika tapęs "atmazas". Sakyčiau, vienas iš realiausių pasiteisinimų, tai, kad žmona sugalvojo kitokių planų, nei vyras buvo planavęs :)[/quote]
[quote][/quote]va va... reikėjo jį išduoti jo močiutei, parazitas savo palikimo dalies būtų netekęs, bet jam taip ir reikia, vistiek ją iššvaistytų pleistrams nuo mazolių...

Unknown
2016-07-24 / 21:30

[quote][/quote]apie kokias pastangas kalbam? tai gal vardinius kvietimus pristatyt į namus? mes kalbam apie VYRUS gi... tai jie turi būt, kurie siektų moters gerovės, nes močia gamta taip jau pradžioj sustatė, o kas iš tos pradžios beliko??? Apie pastangas dar. Su buvusia taip pat organizavomės vmv, susiradom bachūrą, užsakėm visą pirtelę, ant Galvės kranto, su baseinėliu kieme, su biču tarėmės telefonu ne vieną dieną, kas ką atsiveš ir t.t.iš ryto tą dieną bendravom labai sklandžiai ir, atrodė, garantuotai. Pakeliui į Trakus pabandėm jam skambint... ogi turbūt visiems aišku, kas buvo toliau... nu bet kam neaišku, atskleisiu šį netikėtumą: telefonas, kuriuo skambinate yra išjungtas, mums pranešė žavus seksualus damos balsas... Jo anketa sekančią diena taip pat patapo vaiduokliu... Apie kokias pastangas kalbam, kai bernui tereikia atvykt į pirtelę, kurią mes patys paėmėm ir padaryt paną?[quote='paulius_r']Kokios pastangos toks ir rezultatas.
Nededant pastangu, nera ir rezultatu.
O kad dalis zmoniu mykia ir bega i krumus tai cia viskas normalu. Manau kad dalis zmoniu isivaizduoja kas nori sudalyvaut, bet bijo. Is to ir nebekelia tel.
99% vyru isivaizduoja kad galetu sudalyvaut grupiniam,bet net nezino kas ir kaip, ka jau bekalbet apie dalyvavima.
Pries pora metu mf vakarelyje buvo galimybe visiems prisijugt prie gangbang, ir visi viduje lauke su nekantrumu. O sudalyvavo tik vienetai. Kas neisdryso, kas nesuprato, kas nesgeres nemoka, kas neperlipo per save , nors mane kas cia viskas simple[/quote]

raganelee, 59 Kuršėnai
2016-07-24 / 22:12

niekada niekuom netikek,nesvarbu ka sako,raso,visada turek abiejone kad ir kaip suplanuota gali neivykti,neatvaziuoti,nereikia planuoti konkreciu situaciju,tegul lieka nezinomybe,intriga kas kaip bus ir kas gali nuspeti kaip viskas pakryps?tiesiog bukit ir kas nores bendravimo su jumis atras ir patys kalbins,siulys susitikti.Megstu kartoti: viskas pries akis tik reikia pamatyti

Changed 2016-07-24 / 22:14

Unknown
2016-07-25 / 12:29

[quote][/quote]Įdomus pastebėjimas. Patys niekad nekalbinom, neieškojom, puikiai žinom, kad porelėms pakanka vyrukų, kalbinančių dėmesio, visi "pasiplovę" buvo iš užkalbinusių mus tarpo, nieko mes neieškom, jie ieško, suranda ir išgaruoja :D ...[quote='raganeleee']niekada niekuom netikek,nesvarbu ka sako,raso,visada turek abiejone kad ir kaip suplanuota gali neivykti,neatvaziuoti,nereikia planuoti konkreciu situaciju,tegul lieka nezinomybe,intriga kas kaip bus ir kas gali nuspeti kaip viskas pakryps?tiesiog bukit ir kas nores bendravimo su jumis atras ir patys kalbins,siulys susitikti.Megstu kartoti: viskas pries akis tik reikia pamatyti[/quote]

Changed 2016-07-25 / 12:31

toamus, 40
2016-07-25 / 19:40

Reikia bandyti ir bandyti.. kaskada vistiek pavyks.. nusivilti neverta.. :)

Unknown
2016-07-25 / 21:43

[quote][/quote][quote][/quote]brangieji, ne apie tai kalba eina, ne apie bandymą vėl ir vėl... beje, tai nepigiai kainuoja... pats nenorėtum taip bandyt ir bandyt, taip kartą bent per mėnęsį kaimo sodybą pasiimt ir vienas ten praleist naktį? o klausymas buvo, į ką vyrai Lietuvos, ąžuolai, pavirto, į kurį augalą, ar varnalėšą, ar Sosnovskio barščius??? :D [quote='toamus']Reikia bandyti ir bandyti.. kaskada vistiek pavyks.. nusivilti neverta.. :)[/quote]

Changed 2016-07-25 / 21:49

Vyrai jau iprato gauti neigiama atsakyma arba buti pasiusti. Kai jiems sakoma"TAIP" jie tam dar nepasiruose, o jei dar ir pinigu is ju nereikalaujama ir viskuo pasirupinama, tame jie jau izvelgia klasta. Gal nufilmuos ar dar ka negero su jais padarys. Mes nuejome kitu keliu. Organizuojame pirtis, svingo vakarelius. Norinciu labai daug, prasosi jau maziau, o realiai atvaziuoti isdrysta tik vienas kitas. Ka padarysi, kol kas daugumas dar savo seselio bijosi :) :)

Unknown
2016-07-26 / 20:45

Teko but panasioj situacijoj, tik as buvau tas bailys vyras [f43] aciu dievui, gedos jausmas buvo stipresnis uz baime(viska padarem kaip planavom, nors atejus laikui kinkos drebejo :D), visada galvojau, kad del tos baimes kaltas nebrandus mano amzius. Bet dauguma kuriem skambinot turbut gerokai uz mane vyresni.

memb36725, 41 kita
2016-07-30 / 11:11

tas pats, as ne porele. bet jei kas atvyksta tai tolygu manpo nustebimas kaip nojaus arka isvyst...........