Nuolati ar valandinė?

Unknown
2016-01-19 / 19:09
Rašiau rašiau ir pyst - išmetė mane, pasibaigė sesija. Nepamenu dabar, kaip rašiau, bet esmė: Kažkada esu skaičiusi straipsnį apie pilnai meilužių išlaikomas meilužes - būstas, rūbai, kišenpinigai ir t.t. Ką manote apie tai? Ar norėtumėte tokios? Jei taip - kodėl, jei ne - kodėl? Kokia ji turėtų būti? Fiziškai, iš charakterio. Ar labiau patinka mokėti valandinėms?

DOMINA NUOMONES TIK TŲ, KURIE PERKA/MOKA.
memb94736, 42 Kaunas
2016-01-21 / 08:45

[quote='irenejaxxx']Rašiau rašiau ir pyst - išmetė mane, pasibaigė sesija. Nepamenu dabar, kaip rašiau, bet esmė: Kažkada esu skaičiusi straipsnį apie pilnai meilužių išlaikomas meilužes - būstas, rūbai, kišenpinigai ir t.t. Ką manote apie tai? Ar norėtumėte tokios? Jei taip - kodėl, jei ne - kodėl? Kokia ji turėtų būti? Fiziškai, iš charakterio. Ar labiau patinka mokėti valandinėms?

DOMINA NUOMONES TIK TŲ, KURIE PERKA/MOKA.[/quote]
cia pagal nuotaika,kartais tik valandines,o kartais siltos nuolatines:)

memb17450, 40 Vilnius
2016-01-21 / 17:34

[quote='zepelinas']Rašiau rašiau ir pyst - išmetė mane, pasibaigė sesija. Nepamenu dabar, kaip rašiau, bet esmė: Kažkada esu skaičiusi straipsnį apie pilnai meilužių išlaikomas meilužes - būstas, rūbai, kišenpinigai ir t.t. Ką manote apie tai? Ar norėtumėte tokios? Jei taip - kodėl, jei ne - kodėl? Kokia ji turėtų būti? Fiziškai, iš charakterio. Ar labiau patinka mokėti valandinėms?

DOMINA NUOMONES TIK TŲ, KURIE PERKA/MOKA.
cia pagal nuotaika,kartais tik valandines,o kartais siltos nuolatines:)[/quote]

nuolatine "silciau"? :) :)

memb36725, 41 kita
2016-01-23 / 07:39

as neperku ir nemoku, bet manau geriau nuolatine, nes bent jau ligu neuznesa, ir nuolatinei geriau , nei kur prie stoties trainiotis, pavojinga visgi.

briedzian, 36 Vilnius
2016-01-23 / 16:47

Man patinka valandinės. Susitinki maloniam laikui. Jei patiko, susitinki kitą kart ir pan.

Jeigu apsiimi išlaikyt, tuomet vistiek žmogų nori nenori pažinsi artimiau. O kai pažįsti artimiau, kažkas jame pradeda nepatinkt, erzint. Tada dar įsijungia toks instinktas "o kam aš čia ją taip išlaikau ir rūpinuos, lyg ji būtų kažkuo išskirtinė meilužė".

memb10365, 44 Vilnius
2016-01-23 / 19:12

geriau nolatinė... tik reikia deramai prisijaukinti, išsidresiruoti,... ir tada abiems bus super! :)

memb36725, 41 kita
2016-01-25 / 06:02

to zodzio ''dresiruoti'' galejai ir nesakyt, gi cia ne meska cirke ))

memb94736, 42 Kaunas
2016-01-25 / 16:48

[quote='lavazza']to zodzio ''dresiruoti'' galejai ir nesakyt, gi cia ne meska cirke ))[/quote]
reikejo sakyt-supazindint su varpos teikiamais malonumais vaginai ir abipuse nauda.