xxx vakareliai

Unknown
2014-02-07 / 07:45
sveiki, noriu pasidometi. dar neaplankes svingeriu vakareliu, daugiau renkasi porom issivaizduoju ir jei nuvykciau vienas. galima susirast partnere? ar daugiau merginos buna su porom ar partnereis kartu atejusiais

[quote='raganeleee']Anketoje nėra pasirinkimo [i]svingas[/i], o tik [i]grupinis seksas[/i], taip, kaip ir nėra [i]BDSM[/i], o tik [i]vergovė[/i].
Poros, nurodydamos grupinį seksą, neapgauna, nes svingas yra grupinio sekso atmaina. O erotiniai vakarėliai gali būti tiek sekso, tiek grupinio sekso, tiek ir svingo vakarėliais.
Pretenzijas prašome reikšti puslapio kūrėjams, kodėl jie neišskyrė anketose tokio pomėgio, kaip "svingas".
papildomoj info tiek punktu isvardinai o kad svingas neparasei(db spec perskaiciau)esi labiau panasus i valdova... bet ne tame esme,kur kitur esu sex pazintyse,ten zodis svingas egzistuoja,man idomu kita:kiek mazdaug poru turetu buti svingeriu vakarelyje,kad visiems butu idomu,nenuobodu,turetu kuom uzsiimti,ir tas susidomejimas testus ilgai???????gal kas sugebes atsakyti[/quote]

Pas mus renkasi iki 10 poru, pirmas vakarelis pavyko, bet dar ankstokai ka nors sakyti. Manome viskas priklauso ne tiek nuo poru kiekio, o nuo to, kokie zmones susirenka. Mums pasiseke, kad susirinko TOKIE ŽMONĖS. Kad testusi ilgai, turi prie kiekvieno vakarelio visi dalyviai kuo tai prisideti ir neuzmirsti tuo laiku tarp vakareliu bendrauti :) :)

raganelee, 59 Kuršėnai
2014-02-17 / 23:16

bet 10poru,tai visada vienodi,na suprantu,trys,keturi,penki kartai,o toliau????/,neatsibos,ar naujos poros isilies? O kaip su gerimais?Man kur sex ir gerimai labai nepriimtina.....bent pas mane noris kad nebutu...............

Vakarelyje ne daugiau kaip 10 poru, o pati Poru kluba stengiames isplesti. Kiekviename vakarelyje vyks nedidele poru rotacija.
Alkoholis, jei su saiku, padeda atsipalaiduoti, bet tik truputi padauginus suzlugdo XXX vakareli is kurio belieka tik eiline pjanke :) :)

raganelee, 59 Kuršėnai
2014-02-18 / 00:11

tiesa,o jus darote teminius vakarelius?,viena karta viena tema,kita karta kita

Mes kol kas bandome padaryti, kad vakareliai atitiktu sito puslapio tema ir kol kas mums sekasi, nes sulaukiame dalyviu geranoriskumo ir entuzijazmo :) :)

memb86203, 40 Vilnius
2014-05-19 / 22:23

sveiki as niekad neesu buves tokiuose vakareliuose kas ten jose viksta galima daugiau info?

Unknown
2014-07-07 / 08:56

sveiki, noriu pasidometi. domina sex vakarelia. Daugiau renkasi porom issivaizduoju ir jei nuvykciau vienas. galima susirast partnere? ar daugiau merginos buna su porom ar partnereis kartu atejusiais

Unknown
2014-07-12 / 02:59

jo