Nudizmas pirtyje

Tenka dažnai susidurti su tokiu reiškinių, kai žmones nedrįsta pirtyje nusirengti. Suprantama, netinkamas auklėjimas paliko randus žmoniu mastyme, bet gal jau laikas atsikratyti sąmonę varžančių pančių ir pagaliau suaugti.
Dėl kokiu priežasčių daugelis mūsų taip varžosi?
memb71943, 38 Vilnius
2013-03-13 / 16:09

Ir tau ką - vėl kliūna? :D Ar vėl vaizduosi žinovę su neegzistuojančiu apie tai supratimu? Ką dar išmanai? Gal kaip man masturbuotis reikia? Ar ant laužo mane kaip kokį G. Bruno, kad neatitinka vyraujančios Keilos pozicijos?

Changed 2013-03-13 / 16:12

Unknown
2013-03-13 / 16:10

O kodėl tau kliūna žmogžudystė ir zoofilija?

memb71943, 38 Vilnius
2013-03-13 / 16:14

Todėl, kad gal nieks neklausia aukos, ar jis nori būti nužudytas??? Tas pats apie zoofiliją ar dar ką nors. Jei man biologiškai patinka prievartauti moteris, tai nereiškia, kad turiu teisę tą daryti be jos sutikimo.

Changed 2013-03-13 / 16:15

Unknown
2013-03-13 / 16:16

[quote='I_do_not_buy_or_sell']Todėl, kad gal nieks neklausia aukos, ar jis nori būti nužudytas??? Tas pats apie zoofiliją ar dar ką nors. Jei man biologiškai patinka prievartaut moteris, tai nereiškia, kad turiu teisę tą daryti.[/quote]
Šiuo metu Lietuvoje eutanazija prilyginama žmogžudyste. Jei tau biologiškai smagu narkašintis, tai dar nereiškia, kad turi teisę tai daryti.

memb71943, 38 Vilnius
2013-03-13 / 16:21

Ir kas man draudžia? Panelė Keila iš xxx pažinčių ar šiuo metu galiojantys įstatymai? :D Žinai, pas rusus yra toks posakis, Maskva - sau, o mes - sau.

Bleeet, prie ko čia eutanazija? Žinai, II pasaulinio karo metu vyko holokaustas ir tai laikoma genocidu. Taip pat genocidas vyko Ruandoj 9-ajame dešimtmetyje, bet tai nelaikoma holokaustu. Does it make sense?

Changed 2013-03-13 / 16:24

memb71943, 38 Vilnius
2013-03-13 / 16:26

Ai, ir dar Lietuvoj prostitucija nelegali, kiek man irgi žinoma. Gal pradėk čia visoms baudas išrašinėt, m?

Unknown
2013-03-13 / 16:27

[quote='I_do_not_buy_or_sell']Ir kas man draudžia? Panelė Keila iš xxx pažinčių ar šiuo metu galiojantys įstatymai? :D Žinai, pas rusus yra toks posakis, Maskva - sau, o mes - sau.

Bleeet, prie ko čia eutanazija? Žinai, II pasaulinio karo metu vyko holokaustas ir tai laikoma genocidu. Taip pat genocidas vyko Ruandoj 9-ajame dešimtmetyje, bet tai nelaikoma holokaustu. Does it make sense?[/quote]
Tu juk pats sakei, kad žmogžudystės atveju aukos neklausiama ar ji nori būti nužudyta, eutanazijos atveju auka pati nori būti nužudyta. Tu pradėjai apie narkotikus, aš pradėjau apie kitus nelegalius veiksmus. Pasirink mažiau kiaurus pavyzdžius.

memb71943, 38 Vilnius
2013-03-13 / 16:35

[quote='Keila']Ir kas man draudžia? Panelė Keila iš xxx pažinčių ar šiuo metu galiojantys įstatymai? :D Žinai, pas rusus yra toks posakis, Maskva - sau, o mes - sau.

Bleeet, prie ko čia eutanazija? Žinai, II pasaulinio karo metu vyko holokaustas ir tai laikoma genocidu. Taip pat genocidas vyko Ruandoj 9-ajame dešimtmetyje, bet tai nelaikoma holokaustu. Does it make sense?
Tu juk pats sakei, kad žmogžudystės atveju aukos neklausiama ar ji nori būti nužudyta, eutanazijos atveju auka pati nori būti nužudyta. Tu pradėjai apie narkotikus, aš pradėjau apie kitus nelegalius veiksmus. Pasirink mažiau kiaurus pavyzdžius.[/quote]
Todėl ir sakau, kad žmogžudysčių nepateisinu, o narkotikus juk pats pasirenki vartot arba ne. Tavo atveju, reiktų eiti į seimą ir pasiūlyk įstatymą, kad už savižudybę arba bent jau bandymą būtų skiriama mirties bausmė. Visi būtų patenkinti (ir control-freak'ai, ir nusižudžiusieji).

Changed 2013-03-13 / 16:35

Unknown
2013-03-13 / 16:43

Narkomanija yra liga, o ne pasirinkimas

memb71943, 38 Vilnius
2013-03-13 / 16:50

Narkomanija yra liga, alkoholizmas irgi, ŽIV irgi. Kas iš to? Matei pasiūlymą patapt narkomane? Ar įsivaizdavai matanti? :D Žinok, kad čia diskutuoju su tavimi, tai nereiškia, kad naktį pas mane nakvot galėsi.

Changed 2013-03-13 / 16:52