Dar vienas

Unknown
2013-01-14 / 21:13
Taip taip taip, DAR VIENAS skaistuolis. Permeciau temas, tai pastebejau, kad jau atsibodo jums tokie :D Ir susidegint ir pasikart pasiulymu buvo, bet, deja, tokie manes nelabai tenkina. Vis del to, nusprendziau surizikuot ir parasyti cia, nes siuntineti zinutes kiekvienai asmeniskai ko gero nelabai mandagu :) Kam idomu, uzeis cia ir pamatys :)
Is tikruju net nezinau kaip man cia taip gavos, kad sulaukes tokio amziaus esu nar nekaltas, bet uztat zinau, kad toks dalykas po truputi tirpdo mano pasitikejima savim :)
Zodziu, kad ir kaip juokingai ir neoriginaliai tai skambetu, bet jei netycia atsirastu mergina ar moteris kuri susidomejo, tai parasykit :)

P.S. Turbut niekas manes neteis uz tai, kad neikeliau savo nuotraukos. Bijau, kad atsiras kasnors turintis daug laisvo laiko ir mano nuotraukom istapetuos visa Klaipedos senamiesti ;D
Unknown
2013-01-19 / 12:23

[quote='TropicanAa']nu vat man kazkaip keista, kaip zmones savo nekaltybe nori atiduoti beveik pirmai sutiktai moteriai. Nors negaliu taves teisti, nes ir pati kazkada pasielgiau beveik taip pat :)[/quote]
Geriau pasiruosti tam veiksmui kai su savo pirma Mergina(ne ta su kuria siaip duodiesi) tai darysi, nes paskui bus kas, kur , kaip ;D

Unknown
2013-01-20 / 16:40

[quote]Geriau pasiruosti tam veiksmui kai su savo pirma Mergina(ne ta su kuria siaip duodiesi) tai darysi, nes paskui bus kas, kur , kaip ;D[/quote]
nu gal tame ir yra teisybes :)

Gincia_ba, 56 Vilnius
2013-01-20 / 17:13

pirmas kartas,tik su Moteriske zinancia kaip ir kas.

Unknown
2013-01-21 / 21:43

nu gal nelabai moteriske gal greiciau merginos manau iesko :D

Gincia_ba, 56 Vilnius
2013-01-24 / 11:29

[quote='TropicanAa']nu gal nelabai moteriske gal greiciau merginos manau iesko :D[/quote]

jei patyrusi mergina:)

Unknown
2013-01-24 / 21:19

nu turbut kad nekaltos neiesko[f43]

Gincia_ba, 56 Vilnius
2013-01-25 / 17:54

[quote='TropicanAa']nu turbut kad nekaltos neiesko[f43][/quote]

ale kiek vargo [f85],bet verta ismokyt:)