KAIP PAKEISTI ANKETOS INFORMACIJA?

Unknown
2012-11-06 / 11:42
?
Unknown
2012-11-18 / 21:03

[quote='medutis']Manau po šiuo klausimu gal ir išties slypi rimtos problemos esmė, t.y.
1) Gal anketos narys (-ė) norėjo pasivadinti "Grazi", bet "praslydo klaviatūra" ir gavosi "Gazi"
2) Pastaraisiais metais Internet visuomenė gyvena taip kad nėra jokio supratimo ir atsakomybės už savo anketą-avatarą Internet "gyvenime", ko pasekoje po kurio laiko kai prisidirbama ir "apsidirbama" taip kad jau "anketą reikia žudyti", kyla visiškai banalus klausimas - kaip pasikeisto anketą-avatarą
3) ir baisiausia dalis: ateitis - yra pakankamai pagrindo manyti kad toliau taip gerai "vystantis" Internet "gyvenimui" artimiausiu metu jau bus pradedama galvoti ne kaip keisti anketą-avatarą, bet savo ID, Pasą, Vardą ir Pavardę.

Už tokius negatyvus apie internetą tikrai plekštelčiau per veidą :) Ir ateitis, ir internetas yra jėga ir super duper![/quote]

Meduti, specialiai tau anekdotas, kad suprastum virtualų pasaulį-Internetą ir tikrą veidą:
Atbėga Icikas-žydas pas kitą žydą ir šaukia - Joške, ten gatvėje mūsiškius muša!!!!
Joškė - Nu, yr kas Icik? Aš pagal pasą ne žydas.
Icikas - Joške, ten ne pagal pasą muša, o pagal veidą.

Unknown
2012-11-19 / 02:27

:)

Unknown
2014-03-21 / 13:40

kiek zmoniu, tiek nuomoniu ir poziuriu...bet as galiu pasakyti, kad tikrai sudetinga cia pasikeisti anketos duomenis, kad ir tarkim sali...arba prideti kita papildoma informacija...be admin. pagalbos neina...si dalis, nevykusi sioje svetaineje, ne is vieno nario jau girdejau

Unknown
2014-08-10 / 11:06

O gal netyčia žinot, kaip padaryti, kad anketoje matytųsi papildomą info? Nesuprantu kaip, tačiau neberodo, ir nerandu, kaip padaryt, kad vėl rodytų [f11]

medutis, 40 Klaipėda
2014-08-11 / 22:20

[quote='equistra']O gal netyčia žinot, kaip padaryti, kad anketoje matytųsi papildomą info? Nesuprantu kaip, tačiau neberodo, ir nerandu, kaip padaryt, kad vėl rodytų [f11][/quote]

va čia turi rast: [url]http://pbrd.co/VglHgw[/url]

Unknown
2014-08-11 / 23:17

Ačiū, šitą dalyką žinau, nuėjus į mano info, man rodo mano papildomą info, viskas išsaugota, bet kai paspaudžiu 'kaip atrodo mano profilis' - vis tiek tos papildomos infomacijos anketoj nėra. O anketos redagavimo lauke - yra :) Bandžiau ir paredaguot, vėl išsaugot, bet vis tiek nerodo, ir vsio :) Ne pasaulio pabaiga, aišku, bet nu net įdomu pasidarė, kame reikalas :D

medutis, 40 Klaipėda
2014-08-12 / 13:21

galbūt įrašei ten kokių nors spec. simbolių, pvz. " ' < > ar pan. Jei taip, tai išvalyk ir pabandyk palikt tik tekstą. Jei ne, tuomet reik rašyt adminams :)

Unknown
2014-08-12 / 17:21

[quote='medutis']galbūt įrašei ten kokių nors spec. simbolių, pvz. " ' < > ar pan. Jei taip, tai išvalyk ir pabandyk palikt tik tekstą. Jei ne, tuomet reik rašyt adminams :)[/quote]

Matyt, buvo kažkoks 'bug'as ar pan., kadangi kaip mįslingai dingo, taip ir atsirado informacija :D