naujovės

Unknown
2012-05-03 / 12:52
nebelauk, susirask kita. arba buk su tuo bet naujovemis uzsiiminek su kitais :) kam dar skelbiesi viesai? :D
Unknown
2012-05-03 / 16:01

[f43][f43] eik drauguti padrocink, skaisciau saule svies:)

Unknown
2012-05-03 / 16:03

Vatokia, tu visada gali man parasyt, pasiklaust.. esu paruoses daug atsakymu savo isminties pintineleje :D

Changed 2012-05-03 / 16:05

Unknown
2012-05-03 / 16:12

ta prasme tu nesikuklink, nesikuklink :DD

Unknown
2012-05-03 / 16:21

teskit.. kvepia cia kazkuo :D

Unknown
2012-05-03 / 16:27

man atrodo, kad paneles tepe slides is cia.. baiges pasirodymas :D

Dviveidis, 49 Klaipėda
2012-05-03 / 17:23

Vatokia, mergina, pabandyk savo boifrendą šiek tiek pašantažuoti. Neduoti jam kurį laiką ir švelniai užsiminti, dėl ko tau pradėjo skaudėti galvą, ir tu nebenori įprastai. Jei jis nors kiek tave supranta - pasistengs tave išklausyti ir gal pats imsis iniciatyvos, kad kažką pakeisti. Mokykis vyrus palenkti į savo pusę. Tau tai pravers ateityje [f79]
Manau, kad buki patarimai, keisti kotą - čia ne vietoje.

P.S. Zmejka, tu juk geroji samarietė [f79]

Unknown
2012-05-03 / 21:31

atejo tete ir tare... tebunie, kaip as pasakysiu :D keista, kad dar komentaru per puse temos neisvale :D

Unknown
2012-05-04 / 15:10

[quote='Vatokia']Žodžiu situacija va tokia: Mano vaikis visiškai nenori naujovių, jam gerai dviese, lovoj, prie prigesintos šviesos, švelniai ir tu daryk ką nori, bandžiau šnekėtis, bet gavau štai ką: ateis laikas bus ir vaikas.
Tik ko tais to laiko jau laukti nebesinori [f18][/quote]

Tu ne "šnekėtis bandyk", o paprastai ir aiškiai pasakyk, kad tavęs nebetenkina tokia situacija, ir kad laikas daryt išvadas. Žinau aš tuos "bandžiau šnekėtis". Tikriausiai prasideda ir baigiasi nuo frazės "zuiki, o gal norėtum..." :D

Unknown
2012-05-04 / 21:51

[quote='nePatikimas']atejo tete ir tare... tebunie, kaip as pasakysiu :D keista, kad dar komentaru per puse temos neisvale :D[/quote]
Keista, kad tamstos įsiterpimo anyway [i]kokia tema[/i] bei viešų tarpusavio susirašinėjimų su tetom neištrina... [f43]
Temos autorei: pastovus seksas kaip senos šlepetės- patikima ir patogu. Jei vyras nesileidžia į eksperimentus, kurių nori- atidžiau pažiūrėk į save.

Unknown
2012-05-06 / 21:31

Yra "n" konservatyviu zmoniu ir nieko cia nepakeisi...sexas, t.y. sueitis tik vaikams daryt, naaaa geru geriausiu atveju is pareigos...mano pazistami netgi savaites diena turi per kuria jie "sueina" tipo sexadienis :DDD ir tai tik ale misionieriukas valdo...nekalbant oral, apie anal itariu ne nezino...vat tokie posakiai ir gimsta: "Visiems patinka analinukas, tik ne visi dar zino"... ;)