Gaunamų privačių laiškų filtravimas

Dviveidis, 49 Klaipeda
2013-03-02 / 19:57
Bendraujant su pažįstamomis moterimis, dažnai girdžiu nepasitenkinimą, dėl nepageidajamų laiškų iš asmenų, kurie netenkina kriterijų. Dažnai tokie laiškai gerokai gadina nuotaiką. Visi mes esame išrankūs, mažiau ar daugiau, todėl nenorime būti "pisama mėsa" (atleiskit už grubų išsireiškimą, bet taiklesnio nesugalvoju).
Siūliau portalo programuotojams įvesti filtravimo sistemą, kad kiekvienas iš mūsų galėtų nustatyti filtrą pageidaujamoms anketoms pagal iš anksto nustatytus kriterijus:
amžiaus ribos, lytis, kūno sudėtis, tik su foto, tik tikri nariai, tik draugai, kiek laiko anketa čia registruota... panašų filtrą, kaip yra naudojamas paieškai. Galima panaudoti tą patį, kuris skirtas filtruoti paieškai.
Неизвестн
2013-03-02 / 20:29

kam cia apie ta pati kalbi jei ytas yra atliekama su paieskos filtru? tai paskui dar prasysi kad pagal papu ir pimpalo dydi filtruotu?? kad nustatytu cm ir krutines dydziu raides?? batu dydi?? kartais tulazda ryskiai perlenkineji.. ir kazkaip tu cia ziuriu gan daznai tu ale visu nepatenkintu moteru atstovu buni... tau mokapyragais ar raugintais agurkais uz tuos tavo vejus ir rupesti nesvietiska? :D

Dviveidis, 49 Klaipeda
2013-03-02 / 20:55

Atrodo lietuviškai parašiau, kad filtruoti įeinančius laiškus, o ne paieškoje. Bet, ne, vistiek reikia parodyti savo...

Изменено 2013-03-02 / 20:57

Неизвестн
2013-03-02 / 21:20

googlmeisteri tam yra block funkcija. parase viena karta nepatiko. pisteli block ir visam likusiam laikui galioja. kas tau dar cia neaisku guze? :D

Dviveidis, 49 Klaipeda
2013-03-02 / 21:39

Block, arba [b]Ignoruojami nariai[/b] - gera funkcija, bet ja gali pasinaudoti gavus nepageidaujamą laišką, o nuotaika jau bus sugadinta, bei sugaištas laikas kiekvienam asilui/asilei blokuoti. Yra anketų, kurios gauna ir po 300 laiškų, jei nebuvo pasijungę kurį laiką. Filtras leistų sutaupyti tiek laiką, tiek nervus.

Неизвестн
2013-03-02 / 21:49

Na, dėl to laiko taupymo, šiek tiek perdėjai :) 300 nepageidaujamų laiškų siuntėjų užblokuoti prireiktų maždaug 15 minučių, turint galvoje, kad daugiau tie veikėjai niekada neberašys - to laiko išeina ne tiek daug.
Tačiau iš esmės, idėja gera - aš pavyzdžiui labai nenoriu, kad man rašytų porelės, o jos vis tiek rašo...o tai mane erzina

Dviveidis, 49 Klaipeda
2013-03-02 / 22:02

Laikas yra realeatyvus, bet sugadintą nuotaiką ne taip lengva pataisyti. Dėl porelių - teisingas pastebėjimas, nes daugelį moterų erzina toks porelių dėmesys, jei priimtina tik dviese. Taip pat, juk ir vyrams nemalonu, kai gėjai rašo. Filtras tuom ir patogus, kad esant nuotaikai, visada jį gali pakoreguoti, o bloką, jei nuimsi, tai buvęs užblokuotas nematys, kad jį atblokavai ir jau turėsi jam parašyti. Juk nepaslaptis, kad moterys vadovaujasi emocijomis ir tas blokavimas labai nuo nuotaikos priklauso.

[quote='Keila']Na, dėl to laiko taupymo, šiek tiek perdėjai :) 300 nepageidaujamų laiškų siuntėjų užblokuoti prireiktų maždaug 15 minučių, turint galvoje, kad daugiau tie veikėjai niekada neberašys - to laiko išeina ne tiek daug.
Tačiau iš esmės, idėja gera - aš pavyzdžiui labai nenoriu, kad man rašytų porelės, o jos vis tiek rašo...o tai mane erzina[/quote]

o nepalvojot kad turetu but info daug daugiau issamesne,manau tada nerasytu ir nepriekabiautu dauguma.

Неизвестн
2013-03-02 / 23:29

[quote='erotomanas']Block, arba [b]Ignoruojami nariai[/b] - gera funkcija, bet ja gali pasinaudoti gavus nepageidaujamą laišką, o nuotaika jau bus sugadinta, bei sugaištas laikas kiekvienam asilui/asilei blokuoti. Yra anketų, kurios gauna ir po 300 laiškų, jei nebuvo pasijungę kurį laiką. Filtras leistų sutaupyti tiek laiką, tiek nervus.[/quote]
bliac tu pats nesijuoki is savo tu tokiu pamastymu? :D:D:D tu bent paskaityk ka tu parasai pries paspausdamas enter :D nuoatika sugadinta dar koki brieda :D tu man pasakyk kas cia per intelektualai susirinke, kad cia vienas laiskas kazkam sugeba nuotaika supist :D:D:D o jei jau taip ahujienai dapisa 300 laisku kuriu jauciu koks 259 tik isivaizduojamu tavo pasamonej. paprasciausia uzdedi varnele ir spaudi trinti neskaitytus laiskus :D:D paprasta kaip du kart du :D:D o tu cia isradineji tankus bliat su halogenais :D:D nustok gert ka geri nes tau tai kenkia juokuti :D

Dviveidis, 49 Klaipeda
2013-03-02 / 23:36

Nesuprantu, ar tu vaikystėje nuo stogo nukritęs ar tik apsimeti?

Неизвестн
2013-03-02 / 23:52

issipurtyk seimyninius, nes tuoj vel pulsi postus trinti;) juk visada taip darai kai suvartomas esi viesoj erdvej;) laisvas :)

Ответов не найдено.