Polyamory

Nežinomas
2013-02-14 / 09:26
Sveiki patyrę veteranai. Ar turite/ turėjote, ar šiaip esate susidūrę su ilgaliakiais polyamory santykiais Lietuvoje? Ar tik trumpas pasilinksminimas, kuris pavydu baigiasi?
medutis, 40 Klaipėda
2013-02-14 / 17:35

Nebuvo girdėtas dar terminas, tad teko pasiguglint ir pavyko rast keletą lietuviškų straipsnių (lietuviškai Poliamorija). Sakyčiau, į tokius santykius reiktų įsivelti tikrai gerai viską įvertinus ir įgijus patirties monogamiškuose santykiuose. Klaidinga būtų tai sieti su trumpalaikiu pasilinksminimu arba jei yra bent menkiausia pavydo grėsmė. Tai skirta žmonėms, kurių emocijos plačios ir sudėtingos, kurioms patenkinti vieno žmogaus niekada neužteks ;) Jei kankina tik smalsumas, tai nesiūlyčiau to bandyt. Geriau susirast meilužę (-į) ar keletą, išbandyt svingo visokius variantus. Man asmeniškai namie, gyventi pakanka nuotykių su viena moterim :)

Nežinomas
2013-02-14 / 20:16

[quote='CoolJurga']Ar šiaip esate susidūrę su ilgaliakiais polyamory santykiais Lietuvoje?[/quote]
Taip, tai azerbaidžianečiu šeima ) Viena moteris turi 1 mergaite, kita, oficiali žmona, - berniuka ir mergaite )

Nežinomas
2013-02-14 / 22:52

Gal galite trumpai paaiškinti kas tai yra ?

memb71943, 38 Vilnius
2013-02-15 / 10:25

Tiems, kas nežino, pažiūrėkit W.Allen Vicky Cristina Barcelona.

Labai sunku rasti tokias partneres/partnerius (vieną sunku rasti, o čia du ar daugiau), kadangi turi sieti tikri jausmai, o ne laikinas susižavėjimas (kuris pasibaigia skyrybomis), todėl tokie atvejai turėtų būti pakankamai reti.

Dviveidis, 49 Klaipėda
2013-02-15 / 10:30

[quote='I_do_not_buy_or_sell']Tiems, kas nežino, pažiūrėkit W.Allen Vicky Cristina Barcelona.

Labai sunku rasti tokias partneres/partnerius (vieną sunku rasti, o čia du ar daugiau), kadangi turi sieti tikri jausmai, o ne laikinas susižavėjimas (kuris pasibaigia skyrybomis), todėl tokie atvejai turėtų būti pakankamai reti.[/quote]
Gal tu pirma vesk, o ne postringauk apie skyrybas. Juokinga, siek tiek, tai girdeti is internauto, kuris pats nezino ko jam truksta gyvenime...

memb71943, 38 Vilnius
2013-02-15 / 14:11

O dėdulė erotomanas tikriausiai žino, buvau aš vedęs ar ne? Dar tikriausiai papasakosi, kiek vaikų ir kokios lyties turiu?

Apie žinojimą, ko kam trūksta gyvenime, aš nesiginčysiu.

Pakeitė 2013-02-15 / 14:12

Dviveidis, 49 Klaipėda
2013-02-15 / 15:44

[quote='I_do_not_buy_or_sell']O dėdulė erotomanas tikriausiai žino, buvau aš vedęs ar ne? Dar tikriausiai papasakosi, kiek vaikų ir kokios lyties turiu?

Apie žinojimą, ko kam trūksta gyvenime, aš nesiginčysiu.[/quote]
Jaunuoli, man neįdomi tavo šeimyninė padėtis. Tiesiog nemokyk kitų, kur neturi patirties. Palyginimui, čia būtų tas pats, jei supermamų forume pradėtum dėstyti, kaip reikia elgtis, kai vaikui iškrenta pirmas dantukas.

O poligamiškus santykius aš esu patyręs... Bet nesiplėsiu, nes Lietuvoje, tai dar per daug drastiška, kad apie tai kalbėti... netgi šiame xxx kategorijos puslapyje.

memb71943, 38 Vilnius
2013-02-15 / 15:52

O tai iš kur žinai, kokia mano patirtis? Ar čia nereikia žinoti, užtenka kažką teigti, ir tai automatiškai patampa tiesa?

Geriau dalintumeisi savo asmenine patirtimi nei kritikuotum kitų nuomones (grįstas ar nepagrįstas). Tavo kabinėjimasis prie mano pozicijos jokios naudos užklausėjai neatnešė, FYI.

Nežinomas
2013-02-15 / 15:55

Poliamorija, tai kažkas panašaus kai sudedi poligamiją ir poliminiją į vieną vietą? Gyvena 5 žmonės - 2 vyrai ir 3 moterys (tarkime) ir crossfuckinasi? Bet daro tai atsakingai, vienu žodžiu - daugianarė šeima? Ar teisingai supratau, nes Wikipedijoje labai jau daug skaityti reikia...

memb41035, 52 middlsex
2013-02-15 / 16:02

Hmm

Atsakymų nerasta