Išsamesni anketos duomenys

Nežinomas
2012-03-07 / 23:20
Kam skirti išsamesni anketos duomenys tokie kaip miestas, santykių statusas, "ko ieškau", papildoma info ir kita ???
Manau tam, kad padėtų nors kažkiek atsirinkti su kuo tu bendrausi, ko gali tikėtis ir ko ne, sutaupyti laiko ir nerašyti belekam ar visiems iš eilės, kad trumpai pasiskaitęs žmogaus duomenis nuspręstum ar jis tau tinka pagal tavo paieškos kriterijus ir pagaliau tiesiog jau kažką žinoti prieš pradedant bendrauti.
Taigi, kodėl tada dažnai anketoj duomenys nurodomi neteisingi? Kodėl meluojama ir taip gaišinamas kitų laikas? Kodėl visa tai priverčia perklausti apie jau nurodytą informaciją?
bluecat, 37 & 37 Kaunas
2012-03-07 / 23:25

i maniske info nelabai kas reaguoja

Nežinomas
2012-03-07 / 23:26

tu grazi :) ir da juodaplauke :D pati supranti [s134][f41]

Nežinomas
2012-03-07 / 23:27

Va, tada dar vienas klausimas: rimtai, kodėl kiti neskaito, kas parašyta anketoje? Kam tada kažką rašyti, jei vistiek maža dalis perskaito? ;D

Nežinomas
2012-03-07 / 23:37

80 proc kad neskaito :D pvz pas mane aiskiai papildomoj info parasyta kad nieko neieskau ir del ko cia esu..bet vistiek raso ir siulo susitikti..

Nežinomas
2012-03-07 / 23:38

yra du tipai info.. vienas info tipas kai surasoma konkreciai ko ieskai kas domina kokie tikslai tavo cia ir panasiai. o kitas info tipas kaip kad visoks boolshet apie gyvenimo prasme, kaip cia as nieko neiskau atejau pasigrozet atejau laiko puzmusinet, saves paeklamuot fotkytes uz kreditukus pastumdyt ir panasiai :) del to visa ta painiava ir verda :) asmeniskai as jei apeidineju anketos info, tai tik su labas :) jo negaves antro labas nerasau :)

Nežinomas
2012-03-07 / 23:41

Todėl kad -niolimečių gyvenimas yra toks.

Nežinomas
2012-03-07 / 23:41

[quote='sypsne']80 proc kad neskaito :D pvz pas mane aiskiai papildomoj info parasyta kad nieko neieskau ir del ko cia esu..bet vistiek raso ir siulo susitikti..[/quote]

tai rašo vistiek todėl, kad galvoja, jog netiesą parašei ir iš tikro turi kitų kėslų čia sėdėdama :DD

nu čia užburtas ratas :D

Nežinomas
2012-03-07 / 23:46

[quote='Kaunietepanele']80 proc kad neskaito :D pvz pas mane aiskiai papildomoj info parasyta kad nieko neieskau ir del ko cia esu..bet vistiek raso ir siulo susitikti..

tai rašo vistiek todėl, kad galvoja, jog netiesą parašei ir iš tikro turi kitų kėslų čia sėdėdama :DD

nu čia užburtas ratas :D[/quote]
tai cia faktas :) paziuri i anketos foto ir raso ta pati visoms is eiles :) juokingiausia buna, kai gauni is to pacio asmens vienodus laiskus reguliariai bent dusyk i savaite :)

Nežinomas
2012-03-07 / 23:48

[quote='sypsne']80 proc kad neskaito :D pvz pas mane aiskiai papildomoj info parasyta kad nieko neieskau ir del ko cia esu..bet vistiek raso ir siulo susitikti..

tai rašo vistiek todėl, kad galvoja, jog netiesą parašei ir iš tikro turi kitų kėslų čia sėdėdama :DD

nu čia užburtas ratas :D
tai cia faktas :) paziuri i anketos foto ir raso ta pati visoms is eiles :) juokingiausia buna, kai gauni is to pacio asmens vienodus laiskus reguliariai bent dusyk i savaite :)[/quote]


jooo, kaip savaitiniai naujienlaiškiai :D

arba pakeiti foto ir jau nepamena, kad esam susirašinėję, nes per n anketų pereina kasdien su tom pačiom rašliavom :D

Nežinomas
2012-03-07 / 23:48

sunkus mergaiciu gyvenimas :) nors imk ir visiem saves po trupuciuka atplesk :D:D:D:D laikykites damos :)

Atsakymų nerasta