pareiga

Nežinomas
2011-11-13 / 21:19
hmzz. net nezinau ar cia man vienam taip ar visiem vyram ateina toks tarpsnis kai norisi tapt teciu :) nes man daba asmeniskai butent toks metas :) kai pamatau mazus vaikus zaidziancius kieme ar seip su tevais vaikstancius ir panasiai tai ziauriai norisi paciam but su mazu spoku :) ar cia buna kam nors da taip ? :) beje ten visi etatiniai su savo asmeniskumais butu gerai kad nesiplasnotumet :) dekui :)
Nežinomas
2011-11-13 / 21:36

Tiesa pasakius, tokio noro kol kas nėra, nors pagal metus gal jau ir turėtų būti. Gal būt sulaiko tai, kad norisi būti pilnai apsirūpinus, turėti savą stogą virš galvos ir "teisingą" žmogų šalia, kad galvot apie tokius dalykus. Aišku su tokiu mąstymu gali ir visiškai be vaikų likt, bet mano nuomonė ir pasirinkimas kol kas tokie.

Nežinomas
2011-11-13 / 22:03

na joa tas ir yra :) kad prigamint galima daug ir dar ne su ta su kuria noretum :) teisingas tas poziuris :) aisku jis ilgesnio veikimo nei kad tas poziuris kur kist ir myzt :)

Nežinomas
2011-11-13 / 22:26

svarbu turet "tavo" zmogu salia, materialiai niekad neprisiruosi pakankamai. vaikai tai tikras gyvenimo dziaugsmas, ir papyldomas stimulas judet i prieki.

Nežinomas
2011-11-15 / 02:23

jei panagrinetum amziaus statistikas, suprastum, kad jei dar tempsi guma, gali veliau sunkiau vis gautis... :) nu tokia statistika... ypac moterim... o ir siaip nekankink busimu vaiku, ziauru kai tevams 40 m, o vaikui 1 m... tai kai jau buna paauglys jis tada gyvena kaip su seneliais....

Pakeitė 2011-11-15 / 02:24

Nežinomas
2011-11-15 / 13:01

kai bus tinkamas zmogus sale, bus ir vaikai, ir nesvarbu kiek pagal statistika tu metu turetu but, ir nesidarysi vaiku vien del to kad tie vaikai ne su seneliais gyventu, nes poto dar ir tie seneliai tures kitus senelius :)

auksapimp, 46 Telšiai
2011-11-15 / 13:55

Jei nesat savanaudziai , tai vaikus reik gimdyti iki 30- ties, paklauskit vaiko , kuriam smagu turet senus tevus, kai i tevu susirinkima ateina bezdalius 65 - metų, nereikia lia lia

Nežinomas
2011-11-15 / 16:26

Na reiškia pagal tave, kol dar 30 "nesukakojo" reikia bėgt ir daryt vaikus su bet kuo, kad tik pasidaryt, nes jei viskas bus vėliau tai jau būsi savanaudis. Nesupyk, bet visiška nesąmonė.

Nežinomas
2011-11-15 / 18:58

cia kai kam klausimas butu.. o gal galit parodyt nors viena vaika kuris gedyjasi savo tevu?? koks skirtumas koks ju amzius?? atsilupes zmogus tik gali tokias nesamones rasyt.. melskis isvis kad artimieji kuo ilgiau butu su tavim..

memb29137, 46
2011-11-15 / 23:12

Na, visu pirma, nereikia but didziu matematiku norint paskaiciut, jog 65m. "bezdalius" i susirinkima ateitu tik tuo atveju, jei vaikus gimdesi budamas +-50metu, o ne 30 [f43] ; o antra, vaikus reikia ne tik padaryti, pagimdyti, bet dar ir uzauginti, isaukleti, pasistengti idiegti kazkokias vertybes, o tai sunkokai gaunasi kai visiskai nesi tam pasiruoses( cia tuo atveju, jei neplanuoji to primesti seneliams)...
Mano subjektyvia nuomone, vaikai turi "ateiti" tik tada, kai:
1.esi visiskai isitikines, jog sugebesi nustoti gyventi vien sau ir del saves
2.supranti, jog reikes labai daug ko atsisakyti vien tam, kad kazkas kitas butu laimingas
3.smagiau knistis smelio dezeje, suptis ant supyniu, ziuozti nuo ciuozyklos, lipdyti seni-besmegeni (...) nei iseiti su draugais "tusintis" iki ryto
4.sugebesi nebebambeti, kad:
a)kazkas neduoda miegoti( man tai skaudziausia [f51]) ;
b)ilgai rengiasi ar vos aprengus svariais rubais, juos suteplioja ledais/ sokoladiniu saldainiu/ sultimis/(...)(beja, neretai tavuosius irgi);
c)sulauze/isarde nauja telefona, distancini ir dar daug buitines technikos, kuri net neisivaizdavai, kad gali taip paprastai luzti;
d)apipaise ivairiausiais (vien jam suprantamais )"ornamentais" svieziai isremontuoto buto sienas;
e)vos per kelias sekundes apverte aukstyn kojom visa diena tvarkytus namus;
f)paslydai uzlipes ant ne vietoje paliktos masinos/ barskucio/ leles/ sautuvo/ (...)
Ir dar daug daug tokiu punktu galeciau prirasyti, bet jau ir taip gavosi visas rasynelis [f69]
Aciu tiems, kas paskaite iki galo [f85]
P.s. dar karta noreciau pabrezti, kad tai tik mano asmenine nuomone ir tikrai ne visiems privaloma su ja sutikti [d8]

Nežinomas
2011-11-15 / 23:29

onute...neprivaloma, bet...neįmanoma nesutikti ;) viskas išsakyta. nebelieka ką pridurti :)

Atsakymų nerasta