Kaip tokias fantazijas pavadinti ? Fetišas jau cia ? Ar dar tik svajones

Nežinomas
2024-02-28 / 22:05
Isivaizduok ,kad Mes esame kaimynai , as katik isikraustes , naujakurys ,Tu pastebėjus tai ,uzejai I svečius susipažinti su šampano buteliu ,Tu užeini išgeriam viena buteli du ir tris , jau kaip ir glamonejames pries seksa ,bet tada greitai priverti mane pazadet ,kad nuo dabar uz savo klaidas mokesiu Tau ,viskuo ko panoresi,as su kietu kotu per daug negalvojes sutikau... o Nuo kitos dienos pradėjau suvokti ,kaip graziai prigavai visam likusiam gyvenimui😇🙉 Tu perpratai zaidima ,o as visad kaltas dėl visko ir del to ko net nenutuokiau,kad susijęs išvis esu , per garsiai vaikštau, televizorius, rūkau nelaiku ,melavau ,neatrasiau ,ziurejau I kitas kaimynes ar del , o man teko vykdyti tavo užgaidas, daryti masazus kada tik užsimanai, tenkinti tave oraliniu ,kuri dievini Tu , taip pamažu peremei mano gyvenima ir prisirišai mane ,kaip tarna šuniuka ,persikraustei pas.mane kad išvis negalėčiau nei pagalvot apie kazka kito, o tik apieTave ,Tu vis drasejai drasejai liepdavai tai daryti laiptinėje, balkone ,virtuvej kol darydavau pusryčius, ateidavai ir nukreipiai mano galva I kitus pusryčius ,nes truko druskos ,pridarei video ir šantažavai mane diena po dienos , o man tai jau pradėjo teigti ir malonuma man pačiam, isimylejau tokia dominuojančia asmenybe ,jaučiausi laimingas darydamas tave laiminga ,rukydavom žole tada tapdavai linksma bet vistiek gaudavai ko norėdavau.. moralas toks ,kad įstrigau likusiam gyvenimui ,kaip koks vergas ,nes pasidaviau moters kerams pirma karta matydamas ja ,bet tuo pačiu ji padėjo man suvokti ko man truko gyvenime , pabaigoj susituokeme sulaukėm vaiku ir laimingai gyvenom o Tau niekados tai neatsibodo tik vis gilesnes fantazijos is Taves pludo , Liepdavai Tavo draugems daryti oralinius kol jus geriat stovint prie baro 😇😋
BillbyX, 46 Birštonas
2024-02-29 / 08:33

Čia durnumas[s147] Neveltui moterys skundžiasi, kad tikri vyrai baigia išnykt kaip dinozaurusai[f85]

Pakeitė 2024-03-01 / 13:47

Nežinomas
2024-03-01 / 23:06

[quote='BillbyX']Čia durnumas[s147] Neveltui moterys skundžiasi, kad tikri vyrai baigia išnykt kaip dinozaurusai[f85][/quote]
Taigi cia sapnai

vytas2013, 47 Vilnius
2024-03-03 / 09:49

Čia jau romanas gaunasi, knygą gali rašyti...

Atsakymų nerasta