Atsitiktinis seksas - geras seksas?

Nežinomas
2010-08-30 / 17:58
Labai nemažai žmonių yra sakę, kad atsitiktinis seksas jiems nesuteikia tokio malonumo, kokio jie tikėtųsi. Ką jūs galite apie tai pasakyti?
donnie_23, 33 Kaunas
2010-08-30 / 18:00

priklauso nuo to, kas ko ieško. jei žmogui reikia tiesiog nusidulkinti, tai atsitiktinis sexas tiks.

Nežinomas
2010-08-31 / 01:23

pvz mane tai veza atsitiktinumas

Nežinomas
2010-08-31 / 02:26

ziurin kas ko nori .nu kiek buvo pas mane atsitiktiniu sexo nu skustis neteko o pakartoti noriciu dar buvo ir yra . o jai jau bachuras toks silpnas kad nepabaige nurenkt paneles ir baige tai is paneles puses turetu buti ne kas

Nežinomas
2010-08-31 / 16:35

Na taip, as suprantu, kad pasimyleti visuomet smagu, bet ar galima atsitiktinio sekso malonuma sulyginti su tuo malonumu, kuris jauciamas mylintis su gerai pazistamu partneriu, kuris zino ka daryti su tavo kunu. ?

Nežinomas
2010-08-31 / 17:03

Kartais tas atsitiktinis sexas gali buti dar malonesis nei seksas su nuolatiniu partneriu.

Nežinomas
2010-08-31 / 17:59

O vat zinokit sakykit ka norit, bet nuolatinis partneris mane gali tikrai geriau patenkinti nei atsitiktinis. Taip, visas tas azartas, naujoves ir t.t. sukelia malonius jausmus, bet tikraji pasitenkinima lengviau patirt su artimu zmogumi

Nežinomas
2010-08-31 / 18:03

Pilnai su tinku su pastaraja mintimi

Nežinomas
2010-08-31 / 18:48

tiesiog su nuolatiniu partneriu didesne tikimybe gauti pasitenkinima, taciau tai nereiskia, kad negali but taip pat malonu arba net ir maloniau su atsitiktiniu partneriu:) tiesiog siuo atveju gero sekso tikimybe mazesne;)

Nežinomas
2010-08-31 / 20:57

[quote='camboy27']tiesiog su nuolatiniu partneriu didesne tikimybe gauti pasitenkinima, taciau tai nereiskia, kad negali but taip pat malonu arba net ir maloniau su atsitiktiniu partneriu:) tiesiog siuo atveju gero sekso tikimybe mazesne;)[/quote]


nu kad vyras nepajaustų pasitenkinimo (net ir atsitiktiniu sexu) tai jau labai retas atvejis :DD

Nežinomas
2010-09-01 / 15:56

labai dažnas atvejis kad nepajustu pasitenkinimo. pasitenkinimas pasitenkinimui nelygus.. kai kada nuo tokio "pasitenkinimo" geriau bėgti toliau nei akys mato :)
tam kad būtų malonu turi būti bent minimali asmenybės simpatija, ar bent jau situacijos žavesys :) šiaip ar taip seksas, kad ir atsitiktinis turi turėti tam tikrą pagrindą..

Atsakymų nerasta