Putyciu laizymas

Nežinomas
2010-07-13 / 17:14
Kazkaip vis uztaikau ant vaikinu, kuriems nepatinka kunilingas. Man tai labai keista, nes pati dievinu daryti gilu oralini, bet norisi mainais irgi kazka gauti[f40] Vyrukai, kokius pojucius jums sukelia putytes laizymas? Ar darote tai noriai?.... Gasl reikia kazkaip ypatingai susisukuoti savo katyte?
Nežinomas
2010-07-13 / 17:19

o gal kaip tik visus plaukucius panaikinti? :)

Auriakas, 39 Kaunas
2010-07-13 / 17:38

man asmeniskai graziau kaip buna svariai nuskusta putyte :P

Dviveidis, 49 Klaipėda
2010-07-13 / 19:51

Anuarda, būk gudresnė, prašyk, kad vaikinas pirmas tave paskanautų :) Jei vaikinas žinos, kad tu jam atsilyginsi - tikrai tave pamaloninins. Gal jam nekaip seksis, bet jis stengsis. O jei tu pirma puoli jį kaip saldainį,- tai jis jau gavo desertą, tai kam jam stengtis. Bet nevisi vaikinai tokie.
Man tai pats didžiausias malonumas jaudinti moterį su liežuviuku, jausti kaip ji drėgsta ir vėliau teka iš geismo ir raitosi iš malonumo, spausdama galvą vis arčiau savo lupyčių. Mmmm, koks malonumas išgerti jos sultis, tiesiog gaivališkai susijaudinu, o jai ji tuo metu mane malonina burnyte - tai išvis neapsakomas jausmas.
P.S. Paskaityk mano kelis dienoraščius ir suprasi, kad tai ne vien žodžiai...

Pakeitė 2010-07-13 / 19:53

Aš irgi už :) tai superinis jausmas suteikti malonumą liežuviu [f1] tai viena iš užvedimo/įkaitinimo priemonių. Nuskusta [e3]

Pakeitė 2010-07-14 / 00:43

Nežinomas
2010-07-14 / 10:18

Man paciai nuskusta nepatinka.... paskiau labai problematiska priziureti....

Nežinomas
2010-07-14 / 12:04

Tai o kokia sukuosena tu turi? :)))

Nežinomas
2010-07-14 / 12:27

Tai gal tu su kokiais vaikigaliais susidedi, kurie ishgirde zodi kunilingas vis dar prunkscia i delna?

Nežinomas
2010-07-14 / 13:12

[quote='anuarda']Man paciai nuskusta nepatinka.... paskiau labai problematiska priziureti....[/quote]

Man irgi nepatinka skusti :) Bet cukraus pasta panaikina mielai visai :) Kai kurioms dvi savaites laiko :) Man priimtinas ir pincetas :)
Aisku valanda laiko netenki, bet po to buna svelnute gera savaite :) O šiaip kai kada juostelę palieku :) dėl nuotaikos ir įvairovės :)
Kai kada paauginu šiek tiek :) Man Atrodo kad maloniau trumpi plaukučiai, nei aštri poros dienų barzdelė ant "Katytės" :)
Be to kai kuriems vyrams patinka sodresnis kvapas, kai ji nebūna plikutė :) ;) Maniškis iš tų :) Nelabai mėgsta jis kai visiškai viskas išplaunama ir nelieko to tikrojo kvapo ir skonio :)

Manau vyras vyrui nelygus :))) Na laukiam toliau vyriškių pasisakymų kodėl patinka/nepatinka :)

Pakeitė 2010-07-14 / 13:12

Nežinomas
2010-07-14 / 14:50

Man patinka mazas trikampiukas. Idealu, kai trumpuciai plaukeliais :) Bet tada po kurio laiko labai bado, o jei yra maza ozio barzdele, tai visada svelnute, todel renkuosi antra...

memb42717, 47 Vilnius
2010-07-14 / 15:43

nu o kur dingo naturalumas? hehe, kaip gamta sukure taip tegu ir buna

Atsakymų nerasta