prostitucija

Lilika69, 35 Tauragė
2016-01-07 / 19:54
ka jus manot apie si versliuka, tikra prostitucija turi buti tikras malonumas, man taip butent ir yra, zinoma jauciant ribas - kaip su kuo kur kada
Dviveidis, 49 Klaipėda
2016-01-09 / 00:56

P.S. Jei prostitucija versliukas - būkite mielos, sumokėkite VMI bent jau už eskorto paslaugas, nes kitokia veikla dar neįteisinta.

didelis30, 42 Nice
2016-01-09 / 16:11

Arba reikia sekso arba pinigu - noras suderint viena ir kita - mano nuomone - nesamone.

Niekada ypatingai nesistengciau del moters malonumo - kuriai as sumoku uz savo malonuma.

Lilika69, 35 Tauragė
2016-01-09 / 18:53

zinau, kad prostitucija neiteisinta, o taip butu gerai,
man ir sex ir pinigu reikia, juos tikrai eina suderint.
o taip as nepasotinama sex reikia ir reikia

memb94736, 42 Kaunas
2016-01-10 / 10:40

[quote='Lilika69']ka jus manot apie si versliuka, tikra prostitucija turi buti tikras malonumas, man taip butent ir yra, zinoma jauciant ribas - kaip su kuo kur kada[/quote]

gera,zavi profesija grazioms merginoms ir pakankamai lengva,tik va, kartais pastebiu,kad jos labai izeidzios,supyksta del maziausios smulkmenos.Labai reikalinga si profesija ,ji buvo visais laikais ir niekada neisnyks,nes ju sugebejimas elgtis su musu vyrisku kunu,kelia musu vyriskuma,ikvepia geriems darbams Lietuvos labui.Todel as palinkesiu sioms grazioms,zavioms mergytems buti stiprioms ir fiziskai ,ir dvasiskai.Nesinervinkit del smulkmenu ,zinokit ,kad po blogo kliento sulauksite ir gero,ir grazaus,ir dosnaus.

memb85930, 37 Kaunas
2016-01-10 / 10:46

[quote='zepelinas']ka jus manot apie si versliuka, tikra prostitucija turi buti tikras malonumas, man taip butent ir yra, zinoma jauciant ribas - kaip su kuo kur kada

gera,zavi profesija grazioms merginoms ir pakankamai lengva,tik va, kartais pastebiu,kad jos [b]labai izeidzios,supyksta del maziausios smulkmenos.Labai reikalinga si profesija ,ji buvo visais laikais ir niekada neisnyks,nes ju sugebejimas elgtis su musu vyrisku kunu,kelia musu vyriskuma,ikvepia geriems darbams Lietuvos labui.[/b]Todel as palinkesiu sioms grazioms,zavioms mergytems buti stiprioms ir fiziskai ,ir dvasiskai.Nesinervinkit del smulkmenu ,zinokit ,kad po blogo kliento sulauksite ir gero,ir grazaus,ir dosnaus.[/quote]

Aha tikrai izeidzios [f43]. Ikvepia darbams Lietuvos labui? Cia apie ka?

memb94736, 42 Kaunas
2016-01-10 / 11:46

[quote='MILFSearcher']ka jus manot apie si versliuka, tikra prostitucija turi buti tikras malonumas, man taip butent ir yra, zinoma jauciant ribas - kaip su kuo kur kada

gera,zavi profesija grazioms merginoms ir pakankamai lengva,tik va, kartais pastebiu,kad jos [b]labai izeidzios,supyksta del maziausios smulkmenos.Labai reikalinga si profesija ,ji buvo visais laikais ir niekada neisnyks,nes ju sugebejimas elgtis su musu vyrisku kunu,kelia musu vyriskuma,ikvepia geriems darbams Lietuvos labui.[/b]Todel as palinkesiu sioms grazioms,zavioms mergytems buti stiprioms ir fiziskai ,ir dvasiskai.Nesinervinkit del smulkmenu ,zinokit ,kad po blogo kliento sulauksite ir gero,ir grazaus,ir dosnaus.

Aha tikrai izeidzios [f43]. Ikvepia darbams Lietuvos labui? Cia apie ka?[/quote]
Juk tu pats zinai,ko vyrui reikia,kad jis butu darbingas ir geros nuotaikos-busto,maisto ir kuno malonumo,o ne kokios erkes,kuri siurbtu jo krauja is kuno smegenu ir jo organa darytu minksta.Sutinki?O,kai vyras turi siuos tris dalykus,jis yra ramus,pajegus dirbti ,bet koki darba.Darbas -ir yra nauda Lietuvai ir sau,o dar ir toms mergytems-pupytems.

memb85930, 37 Kaunas
2016-01-10 / 12:32

[quote='zepelinas']ka jus manot apie si versliuka, tikra prostitucija turi buti tikras malonumas, man taip butent ir yra, zinoma jauciant ribas - kaip su kuo kur kada

gera,zavi profesija grazioms merginoms ir pakankamai lengva,tik va, kartais pastebiu,kad jos [b]labai izeidzios,supyksta del maziausios smulkmenos.Labai reikalinga si profesija ,ji buvo visais laikais ir niekada neisnyks,nes ju sugebejimas elgtis su musu vyrisku kunu,kelia musu vyriskuma,ikvepia geriems darbams Lietuvos labui.[/b]Todel as palinkesiu sioms grazioms,zavioms mergytems buti stiprioms ir fiziskai ,ir dvasiskai.Nesinervinkit del smulkmenu ,zinokit ,kad po blogo kliento sulauksite ir gero,ir grazaus,ir dosnaus.

Aha tikrai izeidzios [f43]. Ikvepia darbams Lietuvos labui? Cia apie ka?
Juk tu pats zinai,ko vyrui reikia,kad jis butu darbingas ir geros nuotaikos-busto,maisto ir kuno malonumo,o ne kokios erkes,kuri siurbtu jo krauja is kuno smegenu ir jo organa darytu minksta.Sutinki?O,kai vyras turi siuos tris dalykus,jis yra ramus,pajegus dirbti ,bet koki darba.Darbas -ir yra nauda Lietuvai ir sau,o dar ir toms mergytems-pupytems.[/quote]

Oral , Vaginal , Facial , stai ko reikia kad as buciau laimingas ir dirbciau . HMMM bet as ta ir gaunu , o po kurio laiko jau LAZY pasidarau. Ahh per daug pasikeles esu SORRY.

memb94736, 42 Kaunas
2016-01-10 / 12:37

[quote='MILFSearcher']ka jus manot apie si versliuka, tikra prostitucija turi buti tikras malonumas, man taip butent ir yra, zinoma jauciant ribas - kaip su kuo kur kada

gera,zavi profesija grazioms merginoms ir pakankamai lengva,tik va, kartais pastebiu,kad jos [b]labai izeidzios,supyksta del maziausios smulkmenos.Labai reikalinga si profesija ,ji buvo visais laikais ir niekada neisnyks,nes ju sugebejimas elgtis su musu vyrisku kunu,kelia musu vyriskuma,ikvepia geriems darbams Lietuvos labui.[/b]Todel as palinkesiu sioms grazioms,zavioms mergytems buti stiprioms ir fiziskai ,ir dvasiskai.Nesinervinkit del smulkmenu ,zinokit ,kad po blogo kliento sulauksite ir gero,ir grazaus,ir dosnaus.

Aha tikrai izeidzios [f43]. Ikvepia darbams Lietuvos labui? Cia apie ka?
Juk tu pats zinai,ko vyrui reikia,kad jis butu darbingas ir geros nuotaikos-busto,maisto ir kuno malonumo,o ne kokios erkes,kuri siurbtu jo krauja is kuno smegenu ir jo organa darytu minksta.Sutinki?O,kai vyras turi siuos tris dalykus,jis yra ramus,pajegus dirbti ,bet koki darba.Darbas -ir yra nauda Lietuvai ir sau,o dar ir toms mergytems-pupytems.

Oral , Vaginal , Facial , stai ko reikia kad as buciau laimingas ir dirbciau . HMMM bet as ta ir gaunu , o po kurio laiko jau LAZY pasidarau. Ahh per daug pasikeles esu SORRY.[/quote]
kam ko reikia,tas to ir iesko,o ieskodamas ir idedamas pastangu kiekvienas randa.
Koks nori ,toks ir esi.Panasu i tai,jei butumei lankstus,tai pats savo varpai padarytumei oralini ir tada kalbetum cia svetaineje-koki gera siandien turejau oralini.

Lilika69, 35 Tauragė
2016-01-10 / 20:56

o, aciux uz fainus zodzius

Anteras, 37 Vilnius
2016-01-11 / 12:49

tai čia tu moki, kad tave kas dulkintų?