Skausmingas analinis, ka daryti

memb87277, 29 Vilnius
2014-06-05 / 20:55
Sveiki, esu jaunutė mergina ir noriu paklausti kitu, ar jums taip pat analinis yra tikras košmaras. Jei vaikinas per seksa parašo analinio aš niekada neatsisakau, juk nenuvilsiu savo partnerio, bet man žveriškai skauda, nu tiesiog atrodo kad tuoj išprotėsiu iš skausmo, gal kas patartumėt ka daryti kad analinis nebūtu košmaru?
memb57153, 38 Vilnius
2014-06-05 / 22:13

Pasistenk atsipalaiduoti ir negalvoti apie skausma, beto tavo vaikinas turetu tave sujaudinti pries kisant, kad, susijaudinusi, pati to noretum. Tada analinis nebus toks skausmingas

Nežinomas
2014-06-05 / 22:48

[quote='Inse9']ka daryti kad analinis nebūtu košmaru?[/quote]
Kad analinis nebūtų košmaru reikia tik vieno: nesiduoti dulkinamai į šikną nuo 19 metų. Jei taip ir toliau tęsi, būdama 40-ties nusičiaudėjus juodai apsišiksi.

Salin, 53 & 50 Ipswich
2014-06-05 / 23:08

daug daug lubrikanto ir neskubeti...

Klausimas gal ir gerai suformuluotas, bet kam dėl to kurti naują anketą (tik šiandien sukurta), ir dėti ne savo, o iš interneto ištrauktą nuotrauką?

http://goo.gl/gvpnQj

Gincia_ba, 56 Vilnius
2014-06-05 / 23:35

neklausyk situ senu kelmu,jie tau dar ir save pasiulys[f43].O jei rimtai,tai atsipalaiduokit,kalbekit,turit viens kita jaust ko norit,ir viena karta pajausit malonuma:),neskubekit.Kartais pasakyt Ne nereiskia kad nenoriu.Vaikinui reik daug daugiau pasistengt gundant kad uzeit ten kur nenoretum.

Nežinomas
2014-06-05 / 23:48

Gincia, ji juk aiškiai parašė>>> [i]Jei vaikinas per seksa parašo analinio aš niekada neatsisakau[/i]
Nugis ple apie kokį atsipalaidavimą ir tarpusavio supratimą kalba eina ? Ką daugiau galima patart apart geros kokybės lubrikantus ?

Nežinomas
2014-06-06 / 00:39

Vyrams iš dalies dėl to ir patinka su merginomis mylėtis analiniu būdu, nes joms šiek tiek skauda.

Techno, 47 Kaišiadorys
2014-06-06 / 11:45

[quote='JonasJ1985']Vyrams iš dalies dėl to ir patinka su merginomis mylėtis analiniu būdu, nes joms šiek tiek skauda.[/quote]
Jei tiems vyrams, kurie sadistinių polinkių turi, tai taip. O kiti tai nemanau, kad nori merginai skausmą kelt.

memb79267, 51 Kaunas
2014-06-06 / 14:07

Na,patarė wisi,wiską protingai,lubrikantų,partnerį gerą..kad sujaudint. Bet tikrai,anketa nauja,su internetine foto...gal net ne panos..na,bet patarimų gawo gerų

[quote='Inse9']Sveiki, esu jaunutė mergina ir noriu paklausti kitu, ar jums taip pat analinis yra tikras košmaras. Jei vaikinas per seksa parašo analinio aš niekada neatsisakau, juk nenuvilsiu savo partnerio, bet man žveriškai skauda, nu tiesiog atrodo kad tuoj išprotėsiu iš skausmo, gal kas patartumėt ka daryti kad analinis nebūtu košmaru?[/quote]

kodel tu vykdai jo norus ,o ne savo?

Atsakymų nerasta