Nudistu papludimys Kaune

Yra galimybe, uzdaroje nuo pasaliniu akiu teritorijoje netoli Kauno suorganizuoti nudistu papludimi.
Kokios nuomones? Ar reikia to, ar pakanka tokiu papludimiu pajurije?
Nežinomas
2014-04-22 / 22:09

o kaip prie to iskysulio nusigauti reiktu?:)

memb87257, 33 Vilnius
2014-06-05 / 15:00

:D geras

Kiekviena vakara darbo dienomis ir savaitgali visa diena. Kas norite pasiskambinate mums ir vaziuojate degintis bei maudytis :) :)

Nežinomas
2014-07-19 / 19:42

Aš pasidalinisu savo patirtimi. Jei galima. Teko būti užsienyje ankščiau. Tai visai neseniai sumasčiau kad reikia užsukti į slaptą Kauno nudistų pliažą. Ir ką manote ? Viskas ok. Šeštadienio popietė, kelios poros, keli vieniši vyrukai, šeima su vaikais. Viskas gražiai, ramiai. Laivai vis praplaukia pamoja. Man patiko, žinoma vietos ne daug tačiau suiglaudus visi telpa.

memb75393, 33 Kaunas
2014-07-21 / 14:54

O merginu yra norinciu sitam susitikimui?

Drama3000, 33
2014-07-23 / 08:35

varau kur atokiau prie mariu ar kokios balos:)

[quote='siame']varau kur atokiau prie mariu ar kokios balos:)[/quote]
Atvaziuok pas mus i sodyba, tikrai geriau bus nei kur kokiame uzkampyje :) :)

memb34967, 48 Kaunas
2014-07-30 / 15:38

[quote='Iksiukai']varau kur atokiau prie mariu ar kokios balos:)
Atvaziuok pas mus i sodyba, tikrai geriau bus nei kur kokiame uzkampyje :) :)[/quote]

Buvau, palaikau ir pritariu

Kas , buvo - zino, kas nebuvo siulau apsilankyti, nuosalu , grazu , jauku ir geras vesus vanduo ! KO daugiau reikia karsta vasaros diena ar vakara ? :)

Pakeitė 2014-07-31 / 22:23

NUDISTŲ PLIAŽAS VISĄ SAVAITGALĮ
Si savaitgali pas mus kitokiu renginiu nebus, taigi galima naudotis proga. Orai dar geri, žuvies tvenkinyje yra už nedideli mokesti galima ir pernakvoti, sekmadieni vakare bus iškūrenta pirtele.
Jei bus daugiau norinčiu, pirtį galima užkurti ir šeštadieni.
P.S. Pliažas, žvejyba nemokamai, už pirtį renkamas malku mokestis :) :)