Brutalus seksas

Nežinomas
2013-04-03 / 15:34
Nesenai perskaičiau straipsnį, kad 70% Amerikos merginų ir vaikinų patinka brutalus seksas, o kaip Lietuviams? :)
Gincia_ba, 56 Vilnius
2013-04-05 / 00:43

[quote='SexBaroniene']jei vergas pasake gulkis,reiskia Valdovei ir reik gultis[f43]
jauciu broleli pats nori prigulti...[/quote]

tik pasakyk ir as prie tavo papuku:)

SexBaroni, 51 Tauragė
2013-04-05 / 00:54

[quote='Gincia']jei vergas pasake gulkis,reiskia Valdovei ir reik gultis[f43]
jauciu broleli pats nori prigulti...

tik pasakyk ir as prie tavo papuku:)[/quote]
nu blyn, as tikrai padarysiu tau brutualaus sex... pirmoj eilej tris kartus pervaziuosiu su masina per tave...

Nežinomas
2013-04-05 / 09:49

[quote='SexBaroniene']
jei esi save gerbianti Valdove, nejau leisies, kad tave dulkintu kazkoks nususes vergas, sorry, bet man tose BDSM zaidimuose sex su vergais nepriimtinas[/quote]
na, matyt tavo fantazija skurdi, jei seksas tau reiškia tik kai vyras dulkina moterį :)

SexBaroni, 51 Tauragė
2013-04-05 / 21:50

[quote='Keila']
jei esi save gerbianti Valdove, nejau leisies, kad tave dulkintu kazkoks nususes vergas, sorry, bet man tose BDSM zaidimuose sex su vergais nepriimtinas
na, matyt tavo fantazija skurdi, jei seksas tau reiškia tik kai vyras dulkina moterį :)[/quote]
mergaite, as cia ir db apie taip kaip as sexsuoju net neuzsiminiau... meginau pasakyti, kad as su vertais nesexsuoju, o fantazijos man tikrai netruksta, tik ne ta tema cia apie tai diskutuoti

Nežinomas
2013-04-05 / 22:00

[quote='SexBaroniene']
meginau pasakyti, kad as su vertais nesexsuoju, o fantazijos man tikrai netruksta, tik ne ta tema cia apie tai diskutuoti[/quote]
senute, o sita tema yra apie brutalu seksa ar apie tai, seksuoji tu su vergais ar ne? BDSM gali buti ir sekso. Sedek savo kamputyje ir nesigincyk.

Dviveidis, 49 Klaipėda
2013-04-06 / 07:09

Grubus, brutalus seksas, tai nėra BDSM. Niekas partneriams nesuteikia skausmo. Tiesiog kietas, grubus išdulkinimas be preliudijų ir romantikos [f43] Pažįstu moteris, kurioms tai labai patinka.

Pakeitė 2013-04-06 / 07:10

Gincia_ba, 56 Vilnius
2013-04-06 / 10:19

uzeina visazinanti ir pradeda aiskint nebandzius.tu dar auksini lietuti priskirk brutaliam.

SexBaroni, 51 Tauragė
2013-04-07 / 00:12

[quote='Keila']
meginau pasakyti, kad as su vertais nesexsuoju, o fantazijos man tikrai netruksta, tik ne ta tema cia apie tai diskutuoti
senute, o sita tema yra apie brutalu seksa ar apie tai, seksuoji tu su vergais ar ne? BDSM gali buti ir sekso. Sedek savo kamputyje ir nesigincyk.[/quote]
man toks yspudis, kd tu skaityti nemoki... ir i kamputy manes bent jau tu tikrai neykisi... gal tau suuorganizuoti sesija, kad suzinotum kad yra BDSM ir kuo jis skires nuo brutualaus sex...

Nežinomas
2013-04-07 / 09:29

[quote='SexBaroniene']
meginau pasakyti, kad as su vertais nesexsuoju, o fantazijos man tikrai netruksta, tik ne ta tema cia apie tai diskutuoti
senute, o sita tema yra apie brutalu seksa ar apie tai, seksuoji tu su vergais ar ne? BDSM gali buti ir sekso. Sedek savo kamputyje ir nesigincyk.
man toks yspudis, kd tu skaityti nemoki... ir i kamputy manes bent jau tu tikrai neykisi... gal tau suuorganizuoti sesija, kad suzinotum kad yra BDSM ir kuo jis skires nuo brutualaus sex...[/quote]
gal pirma rašyt išmok?

Nežinomas
2013-04-07 / 09:35

[quote='SexBaroniene']
meginau pasakyti, kad as su vertais nesexsuoju, o fantazijos man tikrai netruksta, tik ne ta tema cia apie tai diskutuoti
senute, o sita tema yra apie brutalu seksa ar apie tai, seksuoji tu su vergais ar ne? BDSM gali buti ir sekso. Sedek savo kamputyje ir nesigincyk.
man toks yspudis, kd tu skaityti nemoki... ir i kamputy manes bent jau tu tikrai neykisi... gal tau suuorganizuoti sesija, kad suzinotum kad yra BDSM ir kuo jis skires nuo brutualaus sex...[/quote]
o dabar paaiškinsiu tau, senute, kodėl BDSM gali būti priskiriamas brutaliam seksui. Kas yra brutalus seksas - tai yra kiekvienam individui subjektyvus dalykas, bendro apibrezimo nera. Erotomanui tai grubus seksas - tebunie. Kai kam brutalus seksas gali seksas kai zmogus zeminamas, kitam - grupinis seksas, treciam - fetisitinis seksas su surisimu, paklusimu ir skausmu.
Todel, senute, tu pirma ismok mastyt.