Pasiūlymas poros anketai

Dviveidis, 49 Klaipėda
2013-01-06 / 13:55
Kitame forume gime mintis :-)

Viename uzsienio portale, pamaciau labai man patikusi sprendima del poru anketos. Ten is dvieju anketu sukuriama pora ir kiekvienas is pusiu gali bendrauti atskirai, bet iejus i vieno is ju anketa - rodoma ir antra puse. Juk esame savistovus zmones ir kiekvienas reiskiame savo mintis, o ne kazkokio abstraktaus junginio. Net nesupranti kartais su kuriuo bendrauji ar tai vyras, ar moteris ar belytis asmuo. Beje, ten yra galimybe kurti ir vienos lyties anketas. O cia tokiu moteru tikrai yra, o gal ir vyru...
Gincia_ba, 56 Vilnius
2013-01-06 / 14:33

gime mintis:),perskacius sitai:),mano pirma mintele buvo-noriu sunaus:)ale jau pozna:).

O jei rimtai! Pritariam minciai :).visom galunem uz:)

pobodo is Drauges anketos seselinius debiloidus siust:)

Pakeitė 2013-01-06 / 14:40

Gincia_ba, 56 Vilnius
2013-01-06 / 21:14

visko buna,skyrybos neisimtis,kas tada?

Nežinomas
2013-01-07 / 10:35

[quote='erotomanas']Kitame forume gime mintis :-)

Viename uzsienio portale, pamaciau labai man patikusi sprendima del poru anketos. Ten is dvieju anketu sukuriama pora ir kiekvienas is pusiu gali bendrauti atskirai, bet iejus i vieno is ju anketa - rodoma ir antra puse. Juk esame savistovus zmones ir kiekvienas reiskiame savo mintis, o ne kazkokio abstraktaus junginio. Net nesupranti kartais su kuriuo bendrauji ar tai vyras, ar moteris ar belytis asmuo. Beje, ten yra galimybe kurti ir vienos lyties anketas. O cia tokiu moteru tikrai yra, o gal ir vyru...[/quote]

;) prajuokinai iki ašarų. Kadangi nenoriu įžeisti - nieko nerašysiu :). Permąstyk gerai pats kaip yra čia - portale ir permąstyk kas yra esmė - anketa ar tai kas už jos?

Gincia_ba, 56 Vilnius
2013-01-07 / 16:54

[quote='KovinisParšas']Kitame forume gime mintis :-)

Viename uzsienio portale, pamaciau labai man patikusi sprendima del poru anketos. Ten is dvieju anketu sukuriama pora ir kiekvienas is pusiu gali bendrauti atskirai, bet iejus i vieno is ju anketa - rodoma ir antra puse. Juk esame savistovus zmones ir kiekvienas reiskiame savo mintis, o ne kazkokio abstraktaus junginio. Net nesupranti kartais su kuriuo bendrauji ar tai vyras, ar moteris ar belytis asmuo. Beje, ten yra galimybe kurti ir vienos lyties anketas. O cia tokiu moteru tikrai yra, o gal ir vyru...

;) prajuokinai iki ašarų. Kadangi nenoriu įžeisti - nieko nerašysiu :). Permąstyk gerai pats kaip yra čia - portale ir permąstyk kas yra esmė - anketa ar tai kas už jos?[/quote]

turesi pora kitaip mastysi

Gincia_ba, 56 Vilnius
2013-01-07 / 20:24

[quote='_KOBRA_']Gincia, galiu uzgarantuoti, kad Kovinis parselis turi pakankamai daug smegenu. Daugeli is cia besireiskianciu tikrai perspjauna... Beje, erotika, gal ir nebloga mintis, bet xxx nieks nepakeis :) man gerai ir taip :)[/quote]

simpatija:),ar smegenelese esme:).virtualiai super zmogus,pora(kovini cia ne apie tave!),o kai susitinkam:)-taip ir norisi pasakyt kad lygintuva pamirsom isjungt:).sedi cia neapsisprende:),siulyciau tokiems draugas.lt.

Bet ziurim Erotomanas su savo manijom nenurimsta:) Mes PRIES! Mes "abstraktus junginys" PORA ir tik taip norime cia atrodyti!

Dviveidis, 49 Klaipėda
2013-01-08 / 16:10

Čia kad aiškiau atrodytų mano pasiūlymas:



Viršuje yra posto/komentaro/žinutės savininkas, o apačioje - jo antroji pusė. Poros anketos, kaip tokios nebūtų, o būtų vyro ir moters anketos, su antrąja puse. Paieškoje būtų galima juos rasti kaip porą. Suradus paieškoje vieną iš pusių - matytusi ir antroji pusė, bei statutas: vedę, prisirišę, atviri santykiai, etc.

Sumažėtų abstrakčių porų. Ir bendrautume su konkrečiais žmonėmis :)

P.S. neberandu to svingerių puslapio, kur yra taip realizuota. Pamenu, kad tai angliškasis puslapis ar USA ar UK...

Nežinomas
2013-01-08 / 16:35

O man atrodo visai nebloga idėja, nes dabar išties situacija atrodo tokia, kad daugelyje porų anketų sėdi tiesiog vieni vyrai ir tiek. O taip būtų iškart matyt su kuo bendraujama ir kas ta antroji pusė. Aišku, kaip ir visuomet piktnaudžiavimo neišvensi, tačiau man idėja patinka.

O nera tokios galimybes, kad kiekvienas galetu pasirinkti? Kas nori registruojasi kaip pora, kas nori kaip du zmones poroje? Tiesiog su laiku viskas susiguletu ir kiekvienas darytu kaip jam patogiau :) :)

Gincia_ba, 56 Vilnius
2013-01-08 / 17:35

[quote='Keila']O man atrodo visai nebloga idėja, nes dabar išties situacija atrodo tokia, kad daugelyje porų anketų sėdi tiesiog vieni vyrai ir tiek. O taip būtų iškart matyt su kuo bendraujama ir kas ta antroji pusė. Aišku, kaip ir visuomet piktnaudžiavimo neišvensi, tačiau man idėja patinka.[/quote]

pritariu:),
lenkiu galva:),net paciam keista:)

Atsakymų nerasta