Klausimas pažengusiems

Nežinomas
2012-02-07 / 16:46
Ar gali būti, kad žmogus, kuris nori pasikalbėti, o jam siūlo pasimylėti jaučiasi taip pat, kaip ir tas, kuris nori pasimylėti, o jam siūlo pasikalbėti?
Nežinomas
2012-02-08 / 17:20

Ačiū, Lara. Pamaniau, pabendrausiu su su žmonėm, o tu siunti mane į bibiuoteką. Be to, saves ir aplinkinių žeminimas irgi aktuali tema. Ar galiu paklausti, kuo X-ai skiriasi nuo likusių žemės gyventojų?

Pakeitė 2012-02-08 / 17:31

Nežinomas
2012-02-08 / 22:13

[quote='as_myliu_tave']Ačiū, Lara. Pamaniau, pabendrausiu su su žmonėm, o tu siunti mane į bibiuoteką. Be to, saves ir aplinkinių žeminimas irgi aktuali tema. Ar galiu paklausti, kuo X-ai skiriasi nuo likusių žemės gyventojų?[/quote]

Biblioteka ne pati blogiausia vieta, kur gali pasiųsti. Atsiprašau, jei žeminiau, nieko asmeniško. Tavo klausimas yra nevienareikšmis, į jį vargu ar atsakysi vienu ar net dešimtimis sakinių. Antra vertus ši aplinka nesuteikia galimybių plėstis ir užsiimti psichoanalize (konkrečiu atveju: kaltės jausmo priežasčių paieškomis).
Atsakymas į klausimą: X-ai (žmonės) nuo likusių žemės gyventoju (taip pat žmonių) skiriasi tik tiek kiek ir visi kiti žemės gyventojai vienas nuo kito.

Pakeitė 2012-02-08 / 22:14

Nežinomas
2012-02-08 / 22:28

Jei x-ai yra tokie pat žmonės, kodėl sakai, kad tarp jų nėra galinčių atsakyti į mano klausimą? Ir kuo ši aplinka tokia įpatinga, kad neleidžia plėstis ir užsimti psichoanalize? Ar žalios spalvos ornamentas dešinėje ekrano pusėje vietoj dabar rodomo nuogo užpakalio nuotraukos suteiktu daugiau galimybių plėstis?

Pakeitė 2012-02-08 / 22:29

Nežinomas
2012-02-09 / 12:44

As_myliu_tave,
Apie Psichoanalizės diskursą net nesitikėk intelektualios audringos bei įtemptos diskusijos šioje erdvėje..
Tik nebent šiokių tokių lengvų pasvarstymų dar galima tikėtis iš keletos kaip [b]Laros[/b], [b]SkyEnterio[/b],...

Pakeitė 2012-02-09 / 13:00

Nežinomas
2012-02-09 / 18:56

[i]Laros [/i]ir mano nuomonės visur, visada ir bet kokiu klausimu absoliučiai sutampa !!!
http://www.youtube.com/watch?v=pwzgpocz3iU&feature=related
Jei rimčiau, regis forumo temų autoriai greičiau save pareitinguoja, nei ieško atsakymų. Minimum 80 % patys klausimai yra atsakymai arba kelias į niekur. Kol kas šiame forume matau vieną adekvatų žmogų, žinantį atsakymus į bet kokį klausimą/temą- [i]naidax[/i].

Nežinomas
2012-02-13 / 20:09

Abstrakti situacija...ar gali būti :) Gali, bet gali ir nebūti :)

memb41477, 40 Mannheim
2012-02-15 / 12:25

Man atrodo, tema visai normali [bent jau lyginatn su kitomis 90proc cia], ir butu idomi diskutuoti, jeigu "patys sauniausieji" forume neskubetu sudirbineti visu, visko ir visur. Net jei temos pavadinimas butu netinkamas, idomia diskusija galima sukurti visada, nes diskusija yra zmones ir ju mintys, o ne tema...
Kas liecia zmones cia [ir psichoanalitiku dalyvavima], tai imho, visada reikia galvoti, kad jei jau cia esu AS - vadinasi gali buti ir panasiu i mane. Ir pagarba kitiems [juk galbut tai tie, "panasieji"] visada butina [net jei ir ne tie..] ir turetu eiti pirmoj eilej.

Kas liecia tema, tai manau, tai aktualesne problema yra jaunesniame amziuje. Vyresni dauglengviau susitaria kada pasisneketi, kada pasimyleti :) O siaip rekomenduoju niekada "neduoti" jei to nesinori :D

memb41477, 40 Mannheim
2012-02-15 / 12:29

Och, tik dabar pasiziurejau, kad autorius nebuvo is paciu jauniausiu :D
Sunku ka nors patarti brandziam vyrui, norinciam sneketis.. Gal uzsiregistruoti darnipora.lt ir ieskoti "rimtu" santykiu? :) Ar tai buvo skundas, kad moteris norisi sneketis? Tada keista, kad tik tokiam amziui tokia nuostaba kilo, dauguma jau buna priprate :D Bet kokiu atveju, situaciaj reikalauja detalesnio paaiskinimo :)

medutis, 40 Klaipėda
2012-02-15 / 13:23

Žmogus tiesiog nori pasikalbėt, o jam siūlai rimtus santykius. Šitam puslapy kai kuriuos pokalbius noris ant sienos pasikabint, o darnipora - tik pablevyzgojimai, kur tuntai moterų desperatiškai ieško tų rimtų santykių.

memb41477, 40 Mannheim
2012-02-15 / 18:45

Cia turbut ne apie ora pokalbius snekama? As manau, kad savaime turi susimoketi isipareigojimais, jei jau nori savo gyvenimo siuksles ant kito galvos issimest. Kitu atveju, kas cia per "neipareigojantys" santykiai, jei net ramiai pasimyleti negali? :D