Kaunas - Pažinčių vakaruškos - sveika pirtis

Norime atnaujinti Pažinčių vakaruškas ir propaguoti sveikos pirties teikiamus malonumus. Pastebėjome daug nusivylimo ir pasisakymų, kad "čia negalima nieko susirasti". Mes įsitikinę, kad čia tikrai galima susipažinti, sutikti nuostabių žmonių, rasti daug gerų dalykų ir net visiškai pakeisti savo gyvenimo būdą.
Tokie tikri esame dėl to, kad patys susipažinome šito puslapio pagalba, Pazinčių vakaruškose susijungė nemažai porų, yra net sukūrusių šeimą, atradome nuostabią, sveiką pirtį, kurioje moterims ne per karšta, o didesnį karštį mėgstantys vyrai tikrai nesušala ir kurios malonumais mes jau du metai kiekvieną savaitgalį mėgaujamės.
Norime sukurti galimybę visiems norintiems realaus bendravimo susitikti ir išgirsti daugumos nuomonę ar šis projektas bus įdomus ir naudingas.
Nežinomas
2013-02-18 / 10:45

Bet tai KovinėKalytė ir reiškiasi :) žiūrėk tik sijonėlio nesusiplėšyk, nes panašu, kad vienintelė "tikra moteris" šiame portale esi tu :D

Nežinomas
2013-02-18 / 10:51

[quote='Keila']Bet tai KovinėKalytė ir reiškiasi :) žiūrėk tik sijonėlio nesusiplėšyk, nes panašu, kad vienintelė "tikra moteris" šiame portale esi tu :D[/quote]

O Teta Keila? Pagaliau sulaukiau... Lulu pasikvietė į pagalbą, puiku - tai gal dabar Jūs kaip 2 bobos čia ir pratęskite, viską žinote, viską išmanote - Jūsų iškalba Jums labai tinka :) tikrų moterų veidai :)

Dviveidis, 49 Klaipėda
2013-02-18 / 11:15

Viena iš teorijų teigia, kad vyrai, negaunantys sekso, tiek, kiek jiems reikia,- tampa irzlūs, surūgę, be humoro jausmo... ir anksčiau pasensta [s133]

Nežinomas
2013-02-18 / 11:21

[quote='erotomanas']Viena iš teorijų teigia, kad vyrai, negaunantys sekso, tiek, kiek jiems reikia,- tampa irzlūs, surūgę, be humoro jausmo... ir anksčiau pasensta [s133][/quote]

Erotomanai - tu ir teorijos labai derinasi, tu čia daug savo teorijų esi parašęs, matyt šią irgi sau taikai? Beje aš tau ir anketas-kandidates turiu :)

Dviveidis, 49 Klaipėda
2013-02-18 / 11:28

[quote='KovinisParšas']Viena iš teorijų teigia, kad vyrai, negaunantys sekso, tiek, kiek jiems reikia,- tampa irzlūs, surūgę, be humoro jausmo... ir anksčiau pasensta [s133]

Erotomanai - tu ir teorijos labai derinasi, tu čia daug savo teorijų esi parašęs, matyt šią irgi sau taikai? Beje aš tau ir anketas-kandidates turiu :)[/quote]
Bent jau man,- tai morčius [f74]

Dviveidis, 49 Klaipėda
2013-02-18 / 11:34

[quote='KovinisParšas']Erotomanai - tu ir teorijos labai derinasi, tu čia daug savo teorijų esi parašęs, matyt šią irgi sau taikai? Beje aš tau ir anketas-kandidates turiu :)[/quote]
Bent jau man,- tai morčius [f74] O tau, panašu, nedapisitas...

Nežinomas
2013-02-18 / 11:41

[quote='erotomanas']Erotomanai - tu ir teorijos labai derinasi, tu čia daug savo teorijų esi parašęs, matyt šią irgi sau taikai? Beje aš tau ir anketas-kandidates turiu :)
Bent jau man,- tai morčius [f74] O tau, panašu, nedapisitas...[/quote]

Matai, man tai nereikia "vienos iš teorijų", nes paskaičius tavo pasisakymus diskusijose akivaizdu kad nedapistitas pas tave, ir toks vaikiškas su sielių upėmis. Beje Jūs čia visi kuriems panašu ar rodosi labai gerai tiktumėm į kokį šūdmalių vakarėlį, gal pasiorganizuok Erotomanai?

Nežinomas
2013-02-18 / 11:51

[quote='KovinisParšas']Erotomanai - tu ir teorijos labai derinasi, tu čia daug savo teorijų esi parašęs, matyt šią irgi sau taikai? Beje aš tau ir anketas-kandidates turiu :)
Bent jau man,- tai morčius [f74] O tau, panašu, nedapisitas...

Matai, man tai nereikia "vienos iš teorijų", nes paskaičius tavo pasisakymus diskusijose akivaizdu kad nedapistitas pas tave, ir toks vaikiškas su sielių upėmis. Beje Jūs čia visi kuriems panašu ar rodosi labai gerai tiktumėm į kokį šūdmalių vakarėlį, gal pasiorganizuok Erotomanai?[/quote]

....isdidziai krestelejes galva bei atmetes ant nuplikusio pakausio tuos likusius tris, kas anksciau buvo vadinama garbanomis, tare Kovinisparsas. Po to, nusprendes, jog sudmaliauti, kaip visi, jam per zema, atsisedes kamputyje apsiverke - as toks zavus ir protingas, o niekas to nepastebi....[f43]

Dviveidis, 49 Klaipėda
2013-02-18 / 11:54

Skirtingai nuo tavęs, KoviniParše, aš ką rašau,- tą ir darau ir niekam negadinu nuotaikos iš pat ryto [f36]
P.S. tingiu šiandien pyzdavotis [s172]

Pakeitė 2013-02-18 / 11:56

Nežinomas
2013-02-18 / 12:41

[quote='erotomanas']Skirtingai nuo tavęs, KoviniParše, aš ką rašau,- tą ir darau ir niekam negadinu nuotaikos iš pat ryto [f36]
P.S. tingiu šiandien pyzdavotis [s172][/quote]

O aš tiesiog darau ką noriu :) ir man nesvarbu kitų nuotaika.
P.P.S. Tu jau pyzdavojiesi, tiksliau praleidai progą susilaikyti nuo pasipyzdavojimo, bet tai tavo, beje kaip Moderatoriaus bruožas (labai tinkamas :))