Biseksualus vaikinas, iesko vaikino, ar poros.

Nežinomas
2011-09-05 / 21:13
Esu biseksualus vaikinas, mane domina, biseksualus santykiai, su tos pacios lyties atstovais ir su porom, ir t...t Is tiesu domina ivairus variantai, nes seksas, gyvenime man uzima didele vieta. Is tiesu, ka vertinu, kad partneriai butu solidus, uzsiiminetu sportu, turetu seksualia isvaizda ir t...t Pagyvene zmones nedomina. Ir be to prasom man rasyt ne vien i privata, bet ir i emaila [email protected], nes ji nuolatos tikrinu is savo nokios, darbo metu.

Ir tikrai didelis privalumas, kad zmogus zinotu, ka reiskia higiena !!!

IR TIKRAI LABAI PRASAU! MAZVAIKIAI NEGADINKITE MANO SUKURTOS FORUMO TEMOS! PASLAIKYKIT SAVO NUOMONE SAU AR KAM NORS KITAM, MAN VISISKAI NUSI****, KA JUS TEN MANOT.
Nežinomas
2011-09-06 / 19:05

[quote='šeškas']Nu tai, kad nieko, trixse jis intelektualaus cia neparase, viskas isdestyta tvarkingai, na gal su N0KIA uzlenke[f43], bet uztat istrauke Nepatikimo visiskai tupa komentara, ir Medutis, materialistas, susidomejo kokia noske, jeigu sustra, musiau pasirasys[d11]. Turbut isigijau pora geru draugu pakomentaves[f22][/quote]

seskai, nesmirdek akyse, su savo komentarais.

memb59510, 38 Vilnius
2011-09-07 / 02:57

Geras email adresas, turbut darbinis

memb10125, 36 Kaunas
2011-09-07 / 09:12

Dariau, kiek i paramos fonda reikia imesti tau, norint pasimagint? :)))) Och tie vaikai, verslu prisigalvoja visokiausiu :))

memb22329, 42 & 42
2011-09-07 / 14:11

to fls
nesupranti esmes...kokie gali buti biseksualus santykiai su ta pacia lytinimi. tik homo. [e12]

memb22329, 42 & 42
2011-09-07 / 14:11

to fls
nesupranti esmes...kokie gali buti biseksualus santykiai su ta pacia lytinimi. tik homo. [e12]

paulius, 43 Vilnius
2011-09-07 / 17:40

taigia parase aiskiai
biseksualus , cia iesko tos pacios lyties arba poru. poru kur ne tik mergaitei bet ir berniukui butu idomus.
kabijames tik tam kad kabinetis



[quote='trixy']to fls
nesupranti esmes...kokie gali buti biseksualus santykiai su ta pacia lytinimi. tik homo. [e12][/quote]

Nežinomas
2011-09-07 / 17:41

[quote='fls']NUOLAT tykrinū iš sawo NOKYJOs darbo metu :DDDDDDDDDDD graudu graudu :D:D:D

O, ka ? tai yra visiskai komunikabilu, pastoviai bendrauji su zmonem ir zinutes nieko nekainuoja, uztenka paprasto tele2 interneto, uz kelis litus per menesi.[/quote]
Až gyrdiejaw kad šio metū yra pots gerewsias ynternietas tai ezjo tynkle :P o tų sakaj, kad tjeliadu ynternec gerew? :)

Nežinomas
2011-09-07 / 20:23

[quote='Fault']Dariau, kiek i paramos fonda reikia imesti tau, norint pasimagint? :)))) Och tie vaikai, verslu prisigalvoja visokiausiu :))[/quote]

Nera, ta finansine parama, pirmenybe, man, kad eiciau uz pinigus

Nežinomas
2011-09-07 / 20:26

[quote='trixy']to fls
nesupranti esmes...kokie gali buti biseksualus santykiai su ta pacia lytinimi. tik homo. [e12][/quote]

koks skirtumas, manau visi supranta, kas ten yra parasyta, ir ko ieskau, ner cia ko kabinetis prie zodziu.

Nežinomas
2011-09-07 / 20:29

[quote='nePatikimas']NUOLAT tykrinū iš sawo NOKYJOs darbo metu :DDDDDDDDDDD graudu graudu :D:D:D

O, ka ? tai yra visiskai komunikabilu, pastoviai bendrauji su zmonem ir zinutes nieko nekainuoja, uztenka paprasto tele2 interneto, uz kelis litus per menesi.
Až gyrdiejaw kad šio metū yra pots gerewsias ynternietas tai ezjo tynkle :P o tų sakaj, kad tjeliadu ynternec gerew? :)[/quote]


nezinau zinok, kaip ten su tuo eziu yra... bet man uztenka pilnai tele2, nes jie 3GB srauto suteikia uz kelis litus per menesi, o el.laiska parasyti is telefono nezinau, gal kainuoja kokie MAX 10KB, nu aisku, jei platesnes zinutes, reikia tai telefona su laptopu sujungiu ir puikiai gmaila uzkrauna ir si erotini puslapi :)))))